2737
2734
عنوان

اقدام به بارداری

381 بازدید | 38 پست

سلام‌ خانوما خوب هستین،میگم‌ من برای بارداری تحت نظر دکترم از روز پنجم پریود تا نهم‌ پریود لتروزل داد،و روز دهم و یازدهم‌ روزی یه آمپول اچ‌ام‌ جی زدم،دکتر گفت سیزدهم اقدام‌کن چهاردهم بیا سونو واژینال،که بهم گفت دوتا فولیکول ۱۶ داری ،باز برای همون روز اچ‌ام‌جی نوشت برام،خواستم بدونم نیازی نبود اچ سی جی بزنم،بعد اینکه با این فولیکول احتمال بارداری است،بعد درسته هر روز دو میل فولیکول رشد میکنه،ممنون میشم جواب بدین

پریودیت منظمه؟ اگ مشکلات تخمدان داری باید اچ‌سی‌جی هم بزنی وگرنه ازاد نمیشه و کیست میشه ولی اگه اوکی هستی لابد نیاز نبود دیگ

راستی سیکلت چند روزه هس چرا روز ۵ تا ۹ لترزول میخوری دیره ک

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
پریودیت منظمه؟ اگ مشکلات تخمدان داری باید اچ‌سی‌جی هم بزنی وگرنه ازاد نمیشه و کیست میشه ولی اگه اوکی ...

نه اصلا،چند سالی نامنظمه،دکتر گفت تنبلی تخمدان شدید داری،هم تیرویید دارم،والا گفتم گفت نیازی نیست،از دی طبیعی اقدام بودم که باردار نشدم،از اردیبهشت رفتم دکتر،و این ماه دوم است داروهای محرک میخورم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پریودیت منظمه؟ اگ مشکلات تخمدان داری باید اچ‌سی‌جی هم بزنی وگرنه ازاد نمیشه و کیست میشه ولی اگه اوکی ...

والا نامنظمه اصلا نمیدونم‌ سیکلم‌ چند روزست،ولی ماه قبلم‌ از پنجم‌ تا نهم‌ لتروزل تجویز کرد با وجود اینکه دوم پریودم رفتم پیشش،گفت از پنجم بخور

2731
نه اصلا،چند سالی نامنظمه،دکتر گفت تنبلی تخمدان شدید داری،هم تیرویید دارم،والا گفتم گفت نیازی نیست،از ...

منم پلی کیستیک بودم مجردیم شدید بود ازدواج کردم بهترشد تحت نظر دکتر تقریبا مهار شد بااینحال یک سال اقدام بی نتیجه داشتم تا اینکه یک ماه لترو از روز ۲تا۵ پریودی و دوتاhmgو ی hcg زدم باردار شدم.فک کن فقط یدونه تخمک بالغ اونم سمت راستم داشتم بااینحال دکتر ناامید نشد. امثال ما نمیتونیم خودمون تخمکو آزاد کنیم لازمه ازاد سازی بزنیم عجیبه والا

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡
نه اصلا،چند سالی نامنظمه،دکتر گفت تنبلی تخمدان شدید داری،هم تیرویید دارم،والا گفتم گفت نیازی نیست،از ...

باوجود تیرویید بهت دارو میده؟ دکتر من بود میگف تا اونو درمان نکنی از دارو خبری نیس حالا یکم زمان بده اگ بااین دارو ها پریودم نشدی فکر ی دکتر دیگه باش. حتما وزن کم کن چربیجاتو حذف کن استرسو کم کن نتیجه میده ایشالله 

منم پلی کیستیک بودم مجردیم شدید بود ازدواج کردم بهترشد تحت نظر دکتر تقریبا مهار شد بااینحال یک سال ا ...

دکتر منم گفت بدون این دارو و امپول تخمک‌ گذاری نداری،ماه قبلم با امپول و لتروزل فولیکول ۱۴،۱۸ داشتم نشد،این ماه دوتا فولیکول ۱۶،ناامید شدم

باوجود تیرویید بهت دارو میده؟ دکتر من بود میگف تا اونو درمان نکنی از دارو خبری نیس حالا یکم زمان بده ...

به دکترا برنخوره،والا همشون پولکی شدند،والا سرچ کردم اوناییکه تیروئید دارند امپول نزنند عوارض داره،بهش گفتم یه ازمایش پرولاکتین با عکس رنگی برام بنویس،گفت اگه تا یه سال باردار نشدی بعد،یعنی یکسال برو و بیا،اخه سنمم داره میره بالا،۳۴ سالمه

2738
دکتر منم گفت بدون این دارو و امپول تخمک‌ گذاری نداری،ماه قبلم با امپول و لتروزل فولیکول ۱۴،۱۸ داشتم ...

این دارو هارو واسه پریود شدنت میده یا بارداریت؟ کیست نداری؟ 

به دکترا برنخوره،والا همشون پولکی شدند،والا سرچ کردم اوناییکه تیروئید دارند امپول نزنند عوارض داره،ب ...

عوارضو نمیدونم ولی میدونم بی فایدس. متاسفانه درمان اینچیزا با یکی دوماه نیس من۶ماه اقدام بودم دکتر برام پرونده نازایی باز کرد اولش ناراحت بودم ولی میخاس تنبلیمو درمان کنه مدل بدنم دستش بیاد ۵ماه بعد واسه کیست ی ماه ال دی خوردم ماه ششم باخودم گفتم دیگه پیشش نمیرم تا اینکه دارو رو داد. اگ بدونی داره درمان میکنه اوکی ولی تیروئید شما اصن براش مهم یکم وقتتتون هم داره کم میشه پیشنهاد میدم دکترو عوض کن در وهله اول تیروئیدو درمان کن. ایشالله با خبرای خوش بیای

عوارضو نمیدونم ولی میدونم بی فایدس. متاسفانه درمان اینچیزا با یکی دوماه نیس من۶ماه اقدام بودم دکتر ب ...

انشاالله عزیزم،ولی تیروئید که دوساله دارم قرص میخورم،وای خداکنه به عکس رنگی،آی وی اف و آی یو آی نکشه که نه همسرم میتونه وقتشو داره نه هزینشو داریم

2706