2733
2734
عنوان

حرف های داداشم آتیشم میزنه😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2594 بازدید | 86 پست

سلام، به سعیده دلمرادی یا خیریه مهرآفرین پیام بدین ، اونجا پول های بزرگی جمع میشه ، بارها و بارها پیام بدین، به هر فرد معروفی که میشناسین پیام بدین واسه جمع کردن پول، خدا بزرگه ، درست میشه.

میشه دعا کنین من تا ده شهریور به آرزوم برسم ، دعای شما باعث شد من به دو تا آرزوی بزرگم برسم و حالا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سوال منطقی دارم 

آیا درمان ها نتیجه ای هم داره؟ یعنی بعدش کامل خوب میشه؟

سپیده صدام کنید        خواهش میکنم قلب هارو نشکونید                                           با ادامه ندادن به بحث با بعضیا من فقط خودمو درگیر نمیکنم چون هرچی من بگم متوجه نمیشی
2731
ای جانممممم. چقدر قشنگ توصیف کردی فرشته. خدا فرشتتو رحمت کنه و خودت بسلامتی زایمان کنی و برادر اسی ...

ممنون گلم،حتما عزیزم امشب از پسرم میخوام که از خدا بخواد برای شما بهترینا رقم بخوره

چقد سخت

چقد تلخ

چقد غمگین

خدایا حقِ هییییچ آدمی نیست ک اینجوری ۳ سال عذاب بکشه

نکن خدای من   با بنده هایی ک خودت آفریدی اینجور نکن

🥺

توکل تون ب خدا    ....فقد از خودش بخواین    

من خودم زخم خورده از این سرطان لعنتی ام

ولی انشاالله ک برای شما معجزه میشه   هیچ وقت ناامید نشید  

گـفـتنـد کــــــه او عـــــاشــــقِ گیـــســوی کمنــــــد اســت ،مـــوهـــایِ مــن از عصـــــرِ همـــــان روز بلنــــــد اســت ...♏

متاسفانه سرطان خیلی بین جوونها زیاد شده، ایشالا که برادرتون خوب بشه ولی پسر خاله منم دو سه روز پیش از سرطان فوت کرد. 26سالش بود 😢دنیای نامرد 

دختری سرشار از عاطفه و بیزار از دروغ و دورویی ونیرنگهای روزگار پرفراز نشیب فعلی🤧😞
🙏🏻😭🌹

خواهرم برای آرامش قلبت دعا میکنم میدونم سخته ولی روزای خوبم در پیش روت 

نگران نباش ما اعضای سایت  براشون دعا میکنیم به خدا توکل کن 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
ممنون گلم،حتما عزیزم امشب از پسرم میخوام که از خدا بخواد برای شما بهترینا رقم بخوره

نمیدونم چرا حس خوب گرفتم از التماس دعایی که از شما داشتم. شاید که فرشتتون واقعا واسطه ی بین من و خدا باشه و به مراددلم برسم.

ممنونم عزیزم

متاسفانه سرطان خیلی بین جوونها زیاد شده، ایشالا که برادرتون خوب بشه ولی پسر خاله منم دو سه روز پیش ا ...

براشون صلوات فرستادم 

کاش میشد قسمت آخر پیامتونو ویرایش کنید و 

برای شادی روح شون یه تاپیک صلوات بزنید 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
قلبم درد گرفت🥺🥺🥺بمیرم برای دلت،باردارم از اعماق وجودم از خدا خواستم به حق امام حسین شفای برادرت ر ...

ببخشد عزیزم. خدانکنه. ان شاء الله نی نیتون صحیح و سالم ب دنیا بیاد. 😭🙏🏻🌹

برای سلامتی داداشم یه صلوات میفرستین🙏❤️
2706