2737
2739
عنوان

حرف های داداشم آتیشم میزنه😭😭😭😭

2582 بازدید | 86 پست

3ساله داداشم سرطان داره. شیمی درمانی و پرتودرمانی و پیوند جواب نداده.
هرچی داشتیم فروختیم خرج کردیم. هیچی ب هیچی. 😭😭😭😭😭
الان چند وقته دارو خارجی استفاده میکنه. ماهی 130میلیون هزینش میشه.
الان پول این هفته رو با قرض جور کردیم. ولی دکترش گفته حداقل دو، سه ماه دیگه باید استفاده کنه، تازه بعدشم مجدد پیوند مغز و استخوان باید بشه. ما هم پولی برامون نمونده. خونمونم نمی خرن سند نداره.
امروز واقعا دیگ بریدم😭😭😭اشک های مامانم حرفا و دردای داداشم آتیشم میزنه. دیشب میگفت مامان ی قرص هست زود جواب میده ارزون هست. منظورش قرص برنج بود.😭😭😭😭😭😭😭😭
اومدم التماستون کنم براش دعا کنید معجزه بشه.
داداشم 27سالشه،الان باید این پولاخرج عروسیش میشد. تو رو خدا دعا کنییییید براش🙏🏻😭

برای سلامتی داداشم یه صلوات میفرستین🙏❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم اشف کل مریض به حق محمد و آل محمد 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

توسل به جناب شریفه بنت الحسن صلوات الله علیه و آله طبیه آل الله صلوات الله علیهم اجمعین 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
2731

الهی دورت بگردم غصه نخور عزیرم درست میشه امیدوار باش

یکی از آشناهای ماهم‌همینجور سرطان داشت خیلی وضعیت افتضاح بود ولی خوب شد درمان شد

پولش جور میشه 

برات دعا میکنم تو غصه نخور🌱💔

💕🌱برای‌سلامتی‌آقاامام‌زمان(عج)صلوات‌بفرستین🌱💕.                                                                                                                 ❤یارب تنها نظرت باشد پایان رنج هایم❤
2738

روز عرفه برای برادرت نایب بگیر کربلا تحت قبة آقا  حتما حتما این کار رو انجام بده آقا رو به عصمت مادر مطهره اشون قسم بده رد نمیشه فقط در شرایط بحران این عمل رو باید انجام داد چون قسم بسیار بسیار سنگین هست 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚

برای شفای داداشت 100 تا صلوات میفرستم ان شالله خدا به حق بنده های خوبش حاجت شمارو بده عزیزم

دوستان برای برادر استارتر دعا کنید لطفا💚

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا