2752
2734
که یه مدت حسی بهتون نداشته؟ولی خوب شده؟

نگفته نشون داده🤣

اولا بچه بودم خیلی ناراحت میشدم 

الان بزرگ شدم و خودمو شناختم محتاج محبت هیچ کس نمیمونم و نیستم 

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
که یه مدت حسی بهتون نداشته؟ولی خوب شده؟

یا خدا خیلی بده

من یه بار شوهرم گفت یبار عقد بودیم خواستم ازت جدا شم سر یه موضوعی که حالا نمیخوام بازش کنم

باور کن هنوزم دلم ازش چرکینه حالا شایدم الکی گفته باشه ها ولی خب خیلی نا امید شدم ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره

طبیعیه ..نه عصبی نشو و چیزی بهش نگو ...با سیاست خودتو بیشتر جا کن

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!

گاهی پیش میاد آقایون بی حال و حوصله میشن و این عادیه

و طبیعیه بعد از دعوا دلخور بشن و حس کنن نسب ب همسرشون بی محبت میشن و بعد از آشتی همه چی اوکی بشه حتی بهتر از قبل

یا ممکنه خانوم نق بزنه یا گیر بده رو مخش راه بره ک اذیت میشه

طبیعیه ..نه عصبی نشو و چیزی بهش نگو ...با سیاست خودتو بیشتر جا کن

خوب میگه الان خوبم ولی میگه چند ماه پیش یه طوری شده بودم انگار یه یکنواختی خاصی برام داشتی حس میکردم بهت حسی ندارم

دوستان تمنا دارم برای رفع گره های زندگیم دعا کنید من قابل نیستم انگار 
میگم منم همینطوری بودم... (حتی شده به دروغ.). تا حالا نشده بگه البته

منم همینو گفتم بهش

دوستان تمنا دارم برای رفع گره های زندگیم دعا کنید من قابل نیستم انگار 
خوب میگه الان خوبم ولی میگه چند ماه پیش یه طوری شده بودم انگار یه یکنواختی خاصی برام داشتی حس میکردم ...

خودت تنوع ایجاد کن ...

قله سابقم 🥰.....فکر می‌کنی که ضعیفی؟                             تو باسخت ترین لحظات زندگیت بدون اینکه حتی به پدرومادرت بگی روبه رو شدی !!
2706