2733
2739
نگفته نشون داده🤣 اولا بچه بودم خیلی ناراحت میشدم  الان بزرگ شدم و خودمو شناختم محتاج محبت هی ...

کاش منم بتونم مثل شما بشم واقعا از بی فکری و بی محبتی هاش دیگه خسته شدم ینی مرده و زندم واسش فرقی نداره

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ن والا 

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
2740
کاش منم بتونم مثل شما بشم واقعا از بی فکری و بی محبتی هاش دیگه خسته شدم ینی مرده و زندم واسش فرقی ند ...

خب شمام مثل من باید خوراک مغزی بخوری

منم یه روزی مثل شما بلکه بدتر بودم

اما تا شرایط عوض نکنی چیزی فرق نمیکنه عزیزم 

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
خب شمام مثل من باید خوراک مغزی بخوری منم یه روزی مثل شما بلکه بدتر بودم اما تا شرایط عوض نکنی چیزی ...

چجوری؟

میشه واسه صابخونه شدنمون یه صلوات بفرستی؟؟  بگومنم واست بفرستم😍😍😍😘 وَقُلْ رَبِّ أَنْزِلْنِي مُنْزَلًا مُبَارَكًا وَأَنْتَ خَيْرُ الْمُنْزِلِينَ
خب شمام مثل من باید خوراک مغزی بخوری منم یه روزی مثل شما بلکه بدتر بودم اما تا شرایط عوض نکنی چیزی ...

من سال 97 خیلی داغون بودم 

یه تاپیک دیدم تو همین سایت که خیلی محتواش با روحیه من سازگار نبود ولی دونه دونه کامنت ها رو خوندم

یکی پیشنهاد داده بود که چرا کانال استاد شجاعی رو دنبال نمیکنی

کاملا رایگانه

بعد سردرگم که این چه کانالیه رفتم

از اون موقع زندگیم عوض شد

اعتماد به نفس هم خوب شد حتی

خیلی تغییر

تو تلگرام سرچ کن رشد در سایه ی سختی استاد شجاعی طولانی هر مبحث ولی وقت بذار گوش کن

عین یه شمع شله ور میشی از حقایقی که درباره‌ی خودت میگه 

حتی بهت پیشنهاد میدم با روحیه مخالفت گری گوش کنی

میبینی کاملا حرفشون حق و درسته

و ایراد تو کارشون نیست و اونوقت شیفته میشی

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.