2733
2739

لجم گرفته ازش  بخدا سال ب سال پیداشون نمیشه    زنگ میزنی دعوتشون میکنی نمیان  

حالا که من حامله ام  و میدونن استراحتی هستم و شوهرم کارامو میکنه  یا خونم مرتب نیست   میخواد بیاد   

خوشبختانه تا بچم میخواست  تلفن رو بیاره قطع شد   

ولی خدایی درست نیست  برن خونه زن حامله ای که باید بخوابه   

روز عالی نیست که خونه ادم تمیز باشه  

مرد ادم یه روز تمیز میکنه دوسه روز نمیکنه  با بچه کوچیک  چیز پخش کن 

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وقتی گوشی قطع شد از کجا فهمیدی میخوان بیان ؟!!!

برای اقتدار ایرانی  برای حفظ این مرزهای طولانی                     برای تک تک زخم های سرزمینم  برای امتداد قاسم سلیمانی                                                                                  دم خواننده و سازندش گرم 😎 خوب زدن تو دهن شروین ✌🏻

باهاش حرف نزدی ک   موبایل قطع شده

شاید چیز دیگه میخواسته بگه

اما اگه اینجوریه واقعا آزار دهنده اس

//   کِـی به انداختن ِ سنگ پیاپی در آب ، ماه را میشود از حافظه ی آب گرفت !؟ // p 650
2740

منم الان از جاریم حرصی ام 😒😒

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
خب شاید چون بارداری و استراحت مطلق میخواسته بهت سر بزنه چیزی واست بیاره  منم دوران بارداریم تق ...

سر بچه اولمم همینجور بودم  هیچ کس  هیچ کس  جز شوهرم هیچکاری برام نکرد     قصد فضولی و تمیزیه    میشناسمش

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 
چون هیچ دلیل دیگه ای نداره که بخواد زنگ بزنه  

چقد زود قضاوت کردی !!

برای اقتدار ایرانی  برای حفظ این مرزهای طولانی                     برای تک تک زخم های سرزمینم  برای امتداد قاسم سلیمانی                                                                                  دم خواننده و سازندش گرم 😎 خوب زدن تو دهن شروین ✌🏻
2706