2752
2734
عنوان

جاری من سال ب سال پیداش نمیشه حالا که استراحتم و حامله

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 52 پست
اره خوبه همینو بگو  خودم باردارم درکت میکنم شهر غریبم کسی رو ندارم اینجا مادر شوهرم سالی ۱ با ...

من  بارداری اولم خونه مادرشوهرم زندگی میکردم   یه برنج ساده  هم نپخت برام  با اینکه  هم همیشه عروس خوبی هستم   هم  جلو چشمش بودم  میدید که بچم بعد سه تا سقط هست   نه ماه خوابیدم  جز دکتر بیرون نمیرم از خونه

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید یه سوال دارم ربطی به موضوع تاپیکتون نداره شما بچه اولتون چندساله ست؟بچه دومو خودتون خواستید؟ ...

من بچه اولم سه سالشه  دومی رو شوهرم  خیلللی دوست داشت   منم راضی شدم 

ببخشید یه سوال دارم ربطی به موضوع تاپیکتون نداره شما بچه اولتون چندساله ست؟بچه دومو خودتون خواستید؟ ...

چند سالته ؟ اگ سنت کمه وایستا یکم بچت بزرگ بشه واقعا سخته منم فاصله سنی دختر و پسرم ۳ ساله خیلی سختمه دخترم حسادت میکنه و لج باز شده 

زندگی ،تاس 🎲 خوب آوردن نیس         با تاس🎲 بد ،خوب زندگی کردن است
2731

اگر دوست داری بزار سریع گیرت بیاد     من دوست نداشتم ولی پشیمون نیستم  باهم بزرگ میشن 

چند سالته ؟ اگ سنت کمه وایستا یکم بچت بزرگ بشه واقعا سخته منم فاصله سنی دختر و پسرم ۳ ساله خیلی سختم ...

بینشون فرق میزاری ؟اگر بچه از محبت پر پر باشه اصلا براش مهم نیست  

بینشون فرق میزاری ؟اگر بچه از محبت پر پر باشه اصلا براش مهم نیست  

ن فرق نمیزارم دخترمو بیشتر تحویل میگیرم ولی خب دخترم اصن ی جوری لج بازه بزار  ی جور دیگ بگم سلیطه خخخخخ همه شناختنش 

زندگی ،تاس 🎲 خوب آوردن نیس         با تاس🎲 بد ،خوب زندگی کردن است
چه خوب که همسرتون دوست داشت خودتون چندسالتونه؟ من بچه دومو خودم خیلی دوست دارم ولی خیلی شدم

خودم  ۲۸ سالمه

زنگ زدم ب جاریما   میخواست بیاد خونم   گفت روزهای اینده میام 

چقد خوب میشناسیش

مطمئن بودم    بیاد  مهمون حبیب خداست  ولی واقعا سر زده و بیخبر و یهویی بگن درو باز کن پشت درهستیم   دوست ندارم   

آها ..سه تا سقط داشتی؟؟بعداز بچه اول یا قبلش

دوتا سقط کردم   سومی خارج رحم   یه سری مشکلات رحمی هم داشتم  عمل کردم  

بعد پسرم حامله شدم  سرکلاژ و نه ماه خوابیدم  

الانم دوباره باردارم  دوباره سرکلاژ و نه ماه استراحت