2737
2739
عنوان

جاری من سال ب سال پیداش نمیشه حالا که استراحتم و حامله

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 52 پست

من بودم اگ میگف میخوام بیام خونت میگفتم عه چ عالی استراحت مطلقم و خونه زندگیم خیلی نامرتب و بهم ریختس. اگ زحمتی برات نیس بیا یکم خونمو تمیز کن جبران میکنم

اینجوری فک نکنم پاشه بیاد.اگرم اومدو نامرتب بود خونه دیگ زبونش کوتاه میشه و بخواد چیزی بگه میگی وا خوبع بهت گفتم وضعیتو.فهمیدن حرفم برات خیلی سخت بود ینی!! ک نفهمیوی اوضامو

من بودم اگ میگف میخوام بیام خونت میگفتم عه چ عالی استراحت مطلقم و خونه زندگیم خیلی نامرتب و بهم ریخت ...

رابطه ی ما جوری نیست که بشه اینجوری گفت  همون امروزش بیوفته فردا من کارهامو بکنم  بسه   

خدایا کمکم کن ب وزن دلخواهم برسم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتا سقط کردم   سومی خارج رحم   یه سری مشکلات رحمی هم داشتم  عمل کردم   بعد پسر ...

ای وای عزیزم چقد سختی کشیدی ایشالله این یکی بسلامتی بدنیا اومد دیگ نیار خیلی سختت میشه

زندگی ،تاس 🎲 خوب آوردن نیس         با تاس🎲 بد ،خوب زندگی کردن است
2731
ای وای عزیزم چقد سختی کشیدی ایشالله این یکی بسلامتی بدنیا اومد دیگ نیار خیلی سختت میشه

نه   دیگه    بسه   نمیشه خرجشون داد  گناه دارن بچه ها

نه   دیگه    بسه   نمیشه خرجشون داد  گناه دارن بچه ها

آره واقعا بسه مال منم دوتاعه دوتا سقط هم داشتم هم من هم شوهرم میگیم دیگ بسه حتی میخواستم لولمو ببندم ک سنم کمه نمیبندن

آره واقعا بسه مال منم دوتاعه دوتا سقط هم داشتم هم من هم شوهرم میگیم دیگ بسه حتی میخواستم لولمو ببندم ...

دیگه خودت رعایت کن    من اگر گیرم هم بیاد بعدا  سقط میکنم    گناه دارن بچه ها   خرجا گرونه  همه چیز میشه حصرت براشون

دیگه خودت رعایت کن    من اگر گیرم هم بیاد بعدا  سقط میکنم    گناه دارن بچه ...

اره واقعا ازالان باید فکر آینده این دوتا باشیم خرجاگرونن ازاین گرون ترهم میشه گناه دارن اره

2740