2733
2739
عنوان

شما عکس العملتون در برابر حرفای شوهرتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 996 بازدید | 57 پست
یسری تو دعوا یچیزی گف حدود دوساعت داشتم یه ریز گریه میکردم اونم کنارم بود خودشم پشیمون شد از حرفش

منم از دیروز دارم گریه میکنم ولی جلوش نه،بدم میاد جلوش گریه کنم

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکس العمل خاصی نشون نمیده،میگه بی خیال بهش فکر نکن ولی نمیگه نه اینطور نیس وقتی بهم میگه تو به چه د ...

بنظرت دلیل خاصی داره این حرفارو میزنه؟

بعضیا جوشی ان و تو عصبانیت خیلی رفتار بدی دارن..

چند وقته ازدواج کردی

لایک نکن جون دل♥️🙏
2731
منم یک حرفایی میزدم که تا ته دله اونو بسوزونم

من نمیتونم☹

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
بنظرت دلیل خاصی داره این حرفارو میزنه؟ بعضیا جوشی ان و تو عصبانیت خیلی رفتار بدی دارن.. چند وقته ا ...

اره تو عصبانیت خیلی حرفای بدی میزنه،من میگم اینا حرفای دلته،اگه نیس چطور هربار همینا رو تکرار میکنی

بخدا من جوری باهاش زندگی میکنم همه بهم میگن احمقی که اینقدر از خودت میزنی به خاطر زندگیت ولی اوت هیچیو نمیبینه

شیش ساله

2740
اتفاقا باید بدونه ناراحتت کرده و قلبت شکسته  اینجوری فک میکنه  تو بهت بر نمیخوره

چون اهمیتی نمیده جدیدا،قبلا خیلی براش مهم بود وقتی گریه میکردم سریع اروم میشد میومد ارومم میکرد ولی این اخرا دیگه گریم براش مهم نبود،البته من گریه نمیگردم که نظرشو جلب کنم،کلا تو دعوا نمیتونم حرف بزنم گریم میگیره،وقتی اهمیتی نمیده جلوش گریه نمیکنم

عزیزم من خودمو گفتم...درضمن خودت میگی زن وشوهر..اون وقت چراهمش باید زن لباس مرد باشه؟؟؟؟

منم نگفتم کار شوهرشون درسته اما میگم زن رو به صبوری میشناسن اگه ماهم بخوایم عین اونا باشیم پس فرقمون باهم چیه من میگم جور دیگه لهش حالی کنه رفتار اشتباهشو اون دل زنشو شکسته درست اما باور کن همه اینا تاوان دارع

منم نگفتم کار شوهرشون درسته اما میگم زن رو به صبوری میشناسن اگه ماهم بخوایم عین اونا باشیم پس فرقمون ...

به تاوان پس دادن که اصلا معتقد نیس،اگه بگم خدا جوابتو بده صدبرابر عصبانی میشه😑

چندسالی فقط سکوت وبغض یااگه بالطافت میکنم هزارتوجیه میاوردخیلی فکرمیکنه کارش درسته به قول خودش میگه من همیشه درست ترین کارانجام میدم ولی خب بعدهفت سال دیگه صبرم لبریزشدالان دیگه سکوت ولطافت ندارم   خیلی بهترشده به نظرم ازاول یه زن غرغروی پرسروصدامیخواست

2706