2733
2734

اگه شوهرتون تو هر دعوایی حرفایی میزد که تا ته قلبتون میسوخت چیکار میکردین؟حرفاش براتون اهمیت داشت؟؟خودتون رو چقدر به خاطر اون حرفا اذیت میکردین؟؟

من که از بس گریه کردم چشمام باز نمیشه😔

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
من یک خیلی بی انصافی خیلی غلیظ بهش میگم خودش میفهمه خراب شده اوضاع 

من این بار اصلا نتونستم هیچی بگم 

بهشم بگم براش مهم نیس

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو عصبانیت حرفای ادم کلا اشتباهه اما از ته دل نیست به دل نگیر منم شوهرم گاهی یه بار اینجوره اما بعدش ...

اره منم میگم تو عصبانیت حرفاشو میزنه وگرنه تو خوشی همه میتونن هزار حرف خوب بزنن

تازه شوهر من اصلا هم بعدش معذرت خواهی نمیکنه لااقل از تو دلم دربیاد

تو عصبانیت دوسه باری گفت،بعد که آروم شد همه رو میگم.بعد عذرخواهی می‌کنه و جبران.زندگی اون قدری سخت هست که دیگه دنباله اینجور مسایل رو نمی‌گیرم.البته خودش از اول گفته بود عصبانی که هستم اون لحظه چیزی نگو وگرنه نمی‌فهمم چی میگم.اگه رو اعصابش نرم همه چی خوبه😬

اره منم میگم تو عصبانیت حرفاشو میزنه وگرنه تو خوشی همه میتونن هزار حرف خوب بزنن تازه شوهر من اصلا ه ...

مردا سختشونه معذرت خواهی کنن اما با کاراشون نشون میدن  معذرت خواهی رو 

مردا سختشونه معذرت خواهی کنن اما با کاراشون نشون میدن  معذرت خواهی رو

اگه سختشونه دل نشکنن😔

2738
اره منم میگم تو عصبانیت حرفاشو میزنه وگرنه تو خوشی همه میتونن هزار حرف خوب بزنن تازه شوهر من اصلا ه ...

من شوهرم انگشت شمار معذرت خواهی کرده ازم اما وقتی بخواد نشون بده که پشیمونه برام میوه مورد علاقم یا خوراکی مورد علاقم یا گردش و .... رو برام انجام میده تا نشون بده پشیمونه اما یه بارکه معذرت خواهی میکنه خودتو خیلی مشتاق نشون بده قربون صدقش برو و بهش بگو ارزشد اینجوری پیشم صد برابر میشه تا دفعه بعدی نترسه از معذرت خواهی

من شوهرم انگشت شمار معذرت خواهی کرده ازم اما وقتی بخواد نشون بده که پشیمونه برام میوه مورد علاقم یا ...

شوهر منم زبانا عذر خواهی نمیکنه.. خیلی کم

بجاش عملی نشون میده پشیمونه... خونه رو تمیز میکنه شام میخره ..گردش و گل و سینما و ..

لایک نکن جون دل♥️🙏
اگه سختشونه دل نشکنن😔

خب ماهم بی عیب نیستیم گلم سخت نگیر تو جوری رفتار کن که بهش نشون بدی حرفش اشتباه بوده برفرض میگه تو شوهر داری بلد نیستی جوری شوهر داری کن که از حرفش پشیمونش کنی ما گاهی یه بار با دوستامون که میریم بیرون و رفتار اونارو میبینیم اینقدر به خودمون امیدوار میشیم

بعدش پشیمون میشه؟

عکس العمل خاصی نشون نمیده،میگه بی خیال بهش فکر نکن ولی نمیگه نه اینطور نیس

وقتی بهم میگه تو به چه درد میخوری ادم باهات زندگی کنه وقتی میگه اصلا خوشم نمیاد دوست ندارم باهات حرف بزنم پشیمون بشه یا نه چه فرق داره؟اب ریخته شده رو نمیشه جمع کرد

2706