2737
2734
عنوان

صبح شوهرم اینو گذاشته ر‌و میز رفته میگه از طرفه مامانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 344706 بازدید | 539 پست
همون دیگه میخواد اون و خوب کنه در نظر من 

بگو اگه مامانت سکه تمام بهار آزادی به آشتی میکنم 😄😄😄😄😄😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بگو همونطورکه هدیه رو با واسطه که تو باشی برام فرستاده 

منم تشکرم رو با واسطه ازش میکنم 

از طرف من ازمامانت تشکر کن 😁

اگه از پرپر شدن هموطنای بی گناهت خوشحالی ،یا به نطفه ت شک کن یا به لقمت😏                                                     گفتند دنیا، دنیای مذاکره است نه موشک.... ما زبان دنیا را بلدیم.... اما سردار مارا با موشک زدند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چه با سیاستی اینجوری مادره فکر میکنه پسره دروغ میگه😂

دقیقا باید همین کار رو بکنی 

یه کارت قشنگ با یه روسری بخر بده به شوهرت براش ببره 

گفت خودت ببر 

بگو ایشون هم داد شما بیاری عزیز دلم 

اینجوری بهتر هم هست 

فاصله هم حفظ شده 

شوهرت هم میگیره چی میگی

ای جووونم 😍  یه کارت پستال خوشگل بخر و توش بنویس مامان جون واقعا ممنونم از هدیه ی قشنگتون لطف ...

شتتت ✅😂

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2731
ای جووونم 😍  یه کارت پستال خوشگل بخر و توش بنویس مامان جون واقعا ممنونم از هدیه ی قشنگتون لطف ...

بابا سياست 

از كجا به ذهنت رسيد 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
بابا سياست  از كجا به ذهنت رسيد

یه آقایی با خانومش دعواش شده بود و با خانومش حرف نمی‌زد.. برای همسرش نامه می‌نویسه : ساعت ۶ من رو بیدار کن .. صبح خواب میمونه و با عصبانیت پا میشه میبینه خانومش برایش یاد داشت گذاشته : پاشو ساعت ۶ هست ! 

🤭🤣🤣🤣 این داستان گویا واقعیست و گوشه ی ذهن من بود .. تاپیک استارتر هم راستا بود با این داستان 😁

2740

اخی کارت خیلی سخته😂ولی من مادر شوهر دارم یه تیکه ماه عشقه بخدا ولی درکل بخام بگم اصلا نامزدم کاری بهم نداره چطو باهاشون رفتار کنم میگه هرجور رفتارکردن هموجور رفتار کن😎

یه آقایی با خانومش دعواش شده بود و با خانومش حرف نمی‌زد.. برای همسرش نامه می‌نویسه : ساعت ۶ من رو بی ...

😂😂😂عالي بود

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
مادرهمسر من رفته بود سفر به من هیچی نیاورده بود همسرم میگفت فردا خودت برو هرچی میخوای بخر فکر کن ما ...

وااای😂😂😂

البته از جهت روانی‌ راست گفته چون میگن کارایی ک دوس داری بقیه کنن خودت بکن و انتظار از دیگران به صفر برسون

برای سلامتی داداشم تو رو خدا دعا کنید
واکنششو میدونم خیلی سر سنگین و حق به جانب میگه خواهش میکنم شوهرمم بهش سپرده سوتی نده🤣

یاخدا  اینادیگه  کین😒😒

عذابم  میدهد ،سقفی ڪه ،جایــت زیرِ،آن،خالے ،است💔مـــادر