2737
2739
عنوان

صبح شوهرم اینو گذاشته ر‌و میز رفته میگه از طرفه مامانمه

| مشاهده متن کامل بحث + 344706 بازدید | 539 پست
ارامش همسر دیگه کیلو چنده؟  میگه با رفتاراش اذیته همسرش که اذیت نمیشه !!!!! آقایون مثل ما نیست ...

باورکن آقایون بیشترغصه میخورن،ولی به دلشون میکشن ونمیخوان همسرشون بفهمه،ولی ماخانماناراحتیمون روبروز،میدیم وسبکترمیشیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مادرهمسر من رفته بود سفر به من هیچی نیاورده بود

همسرم میگفت فردا خودت برو هرچی میخوای بخر فکر کن مامانم خریده!

انقدر ساده اس این بشر باز برای تو سیاست به خرج داده

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

عزیزم گاهی آدم باید خودشو به تغافل بزنه، انگار متوجه نشدی اصل ماجرا چیه ، برفرضی ک همسرت این کارو کرده باشه، کارش ارزشمند بوده و نشون میده چقدر برای آرامش شما و مادرش تلاش میکنه، زنگ بزن از مادرشوهرت تشکر کن، شما هم برای این عشقتون ارزش قائل باشید، به هرحال همیشه همه چیز بر وفق مراد ادم ممکنه پیش نره، امیدوارم بزودی مشکلتون حل بشه و به آرامش برسید ، تغافل رو فراموش نکن🦋

2740

خب اگه تو تشکر کنی واسه مادر شوهرت بد میشه دیگه فکر میکنه تو باور کردی اون خریده در حقیقت انگار اون کوتاه اومده و پیش قدم شده هر چند که شوهرت خریده باشه،بعدشم شوهرت هر چقدرم بخواد مادرش رو خوب جلوه بده بالاخره خودش که نمیتونه به خودش دروغ بگه که مادرم خریده پس خوبه

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

چقد همسرتون میخواد ک رابطتون با مادرش خوب باشه

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
چه بدبختی گیرگردم از دستشون 😅

الان یه زنگ بزنی تشکر کنی چیزی ازت کم نمیشه که. تهش میفهمی مامانش داده یا خودش . بعد به همسرت میگی متوجه شدم کار خودت بوده ولی بخاطر تو تماس گرفتم و تشکر کن. 

خودتو محترم و خوب نشون بده همیشه

بچه که نیستی قهر کردی زنگ نمیزنی اونم مادر همین مرده. 

قطعا با به تماست شوهرت خیلی خوشحال میشه 

از کوتهی ماست که دیوار بلند است 😏