2737
2734

دوستان تجربه ای دارین در این باره ؟ پسرم ده سالشه و حتی با دوستاش نقش مرده رو بازی میکنه که صدای اونا هم در میاد ...... خیلی نگران میشم و جالبه ایامی که ترس و نگرانی دارم مطالبی رو در این مورد تو اینترنت یا اینستا میبینم که بیشتر نگران و مضطرب میشم .  لطفا اگر راهکاری دارین کمک کنین😥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مربوط به سن هست،حساسیت نشون نده تخلیه بشه هیجاناتش و تموم بشه،مرحله بعدی داستان های ترسناک و ماجراهای ارواح هست ،اونم برای این سن جالبه

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2740

اول باید ببینی علت چیه مثلا فیلم دیده کتابی خونده بالاخره باید این فکر از یه جایی توی ذهنش نشسته باشه . 

بعد این که کلا یکی از ابعاد تربیتی بچه همین آشنا کردنش با مرگ و مسائل مربوط به اون هست . البته نه به صورتی که توی روحیه اش تاثیر منفی بذاره بلکه به صورتی که مرگ رو هم به عنوان یک حقیقت در زندگیش بشناسه . مثلا آیا شما به زیارت اهل قبور میرید بچه تون رو می برید ؟ یا مثلا اگر کسی از دنیا بره توی مراسم های بعدتر که خانواده عزادار آرام تر هستن با بچه تون شرکت میکنید تا اینجور مراسم ها رو بشناسه ؟ یا مثلا اگر به احترام کسی مشکی پوشیدید برای بچه تون توضیحش میدید ؟ همه این کارا میتونه مرگ رو مثل یک حقیقت غیر قابل گریز برای بچه توضیح بده . اگر این حس رو داشته باشه که یه چیز ترسناکه یا این که برعکس زیادی خودشو درگیر کنه هر دوش ایجاد مشکل میکنه 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
[QUOTE=241554699]دختر منم تو این سن به روح و داستانهای ترسناک بشدت علاقه داره[/QUOTE پسرم از مردن حر ...

بپرس چرا علاقه داره از کدوم قسمتش چیا شنیده ویا خونده

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
[QUOTE=241554699]دختر منم تو این سن به روح و داستانهای ترسناک بشدت علاقه داره[/QUOTE پسرم از مردن حر ...

تخلیه اطلاعاتی کن ببین منبعش کجاس

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
2706