2737
2734
عنوان

عکس میزشام+ مهمونا دخترخاله همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 17730 بازدید | 181 پست
زرشک پلو با مرغ سوپ دلمه فلفل خاگینه ( قیقاناخ مغزدار)  دسر مگنولیا متاسفانه همچین میزی ...

از اول نباید رو می‌دادی بهشون که هر شب بیان خونتون ،خسته نمیشی آنقدر مهمونی میدی و مهمونی میری ،متاسفانه الآنم بخوای روال رو به هم بزنی فکر میکنند قهر کردی و از چیزی ناراحت شدی

زرشک پلو با مرغ سوپ دلمه فلفل خاگینه ( قیقاناخ مغزدار)  دسر مگنولیا متاسفانه همچین میزی ...

دستور خاگینه مغز دار بده لطفا🥰

بابااا عالیه که ولشون کن 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاگینه تبریزی  ما میگیم قیقاناخ

عزیزم شما تبریز زندگی میکنی ؟

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2731
چپ پایین کنار دلمه ها برش زدی کیکه ؟ اونی که تو پارچ هست چیه ؟ کنار پارچ ظرف مستطیل دراز چه سالادی ...

خاگینه تبریزی 

ما میگیم قیقاناخ

تو پارچ دوغه گفتن کسی نوشابه نمیخوره نذاشتم

اون سالاد شوید و سیب زمینی ه

گفتم کتهو تکراری شده تنوع بدم

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
دستت درد نکنه کدبانو آفرین با این که تازه عروسی چندمدل غذا میذاری رو میز اگه مهمان هایی هستن که مدا ...

متاسفانه سمت همسر من خیلی تدارک میبینن

این میز شام براشون خیلی معمولی ه

خودم نمیپسندم

از وقتی ازدواج کردیم ماهی دوبار حداقل این چنین مهمان داریم و مکفصل تر ازینا

کاش الان تو این اوضاع بد اقتصادی  درک کنن 

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2740
متاسفانه سمت همسر من خیلی تدارک میبینن این میز شام براشون خیلی معمولی ه خودم نمیپسندم از وقتی ازد ...

اره خیلی سخته تعجب میکنم 

همچون تولد کودکی در هواپیمای در حال سقوط، ما در پایان آغاز شدیم...
متاسفانه سمت همسر من خیلی تدارک میبینن این میز شام براشون خیلی معمولی ه خودم نمیپسندم از وقتی ازد ...

شما که وضعتون خوبه عزیزم 😉

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

والا سخته حتی ساده تر از این هم فشار میاره انشاا... که سفرتون پر برکت عزیزم شما تابو شکنی کن بنظرم اینهمه تدارک از صمیمیت جو مهمانی کم میکنه

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

نوش جونتون ...ای ول ب این سلیقه همیشه اینجوری خوش خوراک و خوش سلیقه باش تا خوشی برات بیاد اگه بیای نون و ماست بخوری همون نون ماست خوری برات همیشگی میشه خدا بهتون برکت بده همیشه رنگین سفره باشید نوش جان

2706