2733
2734
عنوان

عکس میزشام+ مهمونا دخترخاله همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 17758 بازدید | 181 پست
وقتی میری خونه پدر شوهرت  مادرشوهرت چی میزاره سر سفره ؟

ما هردوشنبه ها منزل ایشون هستیم

مادرشوهرم عشق چیدمان و سفره مجلل ه

با اینکه شاغله ولی ماشاالله انرژی بالایی داری

همه چی با تزیین و مفصل میچینه

خیلی حال داره

والا ماها اینجور نیستیم

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
دوبار در ماه زیاده خصوصا شما که تازه زندگیتون رو شروع کردین بنظرم برنامه مهمونی رفتن هم بذار یا مساف ...

خیلی دوست داریم اگر بزارن

اینا میخواستن فرداش بعد ناهار عصر بیان

مادرشوهرم گفت وا مگه میشه خشک و خالی نه پنجشنبه شام بیاین  

دیگه چی بگم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ما هردوشنبه ها منزل ایشون هستیم مادرشوهرم عشق چیدمان و سفره مجلل ه با اینکه شاغله ولی ماشاالله انر ...

آره واقعا ماشالله داره 😄

من واسه خودم غذا میپزم سفره نمیندازم 😑 البته بعضی وقتا 

واقعا حوصله میخواد 

حالا به غیر از چیدمان مجلل 

دستپختشون خوشمزه است ؟

یه سوال بی ربط هم بپرسم مادرشوهرت چیکاره اس

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
خونه دخترخاله شوهرت هم میرید  یا فقط اونا قدم رنجه میفرمایند

والا یک بار منو تو باغشون پاگشا کرد

یک بار هم رفتم منزلشون

اینا میخواستن جمعه بعدناهار بیان عصر

مادرشوهرم گفت واااا مگه میشه خشک و خالی باید بیاین دست پخت عروسمو بخورین

یکی اومد مارو درک کنه نذاشتن

چه خوش سلیقه و هنر مند . ماشالله . خود خانواده همسرتم همینطور انوع غذا میزارن ؟

بیشتر و مفصل تر

این میز براشون معمولی و عادی

روم نمیشد عکس بگیرم

بریز بپاششون زیاده

از اول نباید رو می‌دادی بهشون که هر شب بیان خونتون ،خسته نمیشی آنقدر مهمونی میدی و مهمونی میری ،متاس ...

تازه منی که شاغلم هرروز 5:30 صبح میام سرکار

خانواده همسرم درک درستی از این قضیه ندارن

خوده مادرشوهرم شاغله ولی خیلی حوصله این چیزا رو داره

ازمن به شما نصیحت، نصیحت مادرانه

سعی کن ازاول زندگی میزت روزیبا ولی باکمترین غذا تزیین کن اگه ازحالا اینکارروبکنی تا آخرباید تجملاتی رفتارکنی یکبار کمترباشه حرف وحدبث ش ازحالا بیشتره درسته اونا توقع چنین میزهاوپذیرایی دارن ولی شما ازحالا گربه رودرحجله بکش وبا داشته هات وساده میزبچین نقل یه سال دوسال نیست نقل یه عمرزندگیه....این تجربه نزدیک به چهل سال زندگی مشترک منه ....عروس گلم وپسرم وقتی به سلامتی رفت سرزندگیشون اونم سنگ تموم گذاشته بودومیزی چیده بود بیا وتماشا کن ولی بهش همین نصیحتی که به شماکردم گفتم حتی به دخترم هم گفتم .....عزیزم جون وعمرت رو ازحالا روی این چیزها نزار احترام بزار با سلیقه خودت میزبچین ولی باداشته هات دورازجون ت خودکشی نکن که بعدها کسی قدر زحمات ت رونداره ووظیفه میدونندمن این راه رورفتم ودچارش بودم توقع همه رو تا آسمون بالا برده بودم .....

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
مادرشوهرتم این همه تدارک میبینه

اووووووف هرهفته که خونشونیم دوشنبه ( تازه میگه چرا اینقدر دیر به دیر میاین)

میز تزیین میکنه غذا رو تزیین میکنه مفصل همه کار میکنه

خیلی حال و حوصله داره

بیشتر و مفصل تر این میز براشون معمولی و عادی روم نمیشد عکس بگیرم بریز بپاششون زیاده

پس داستان داری . این قدر مفصل همیشه حاشیه به همراه داره .  

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
زرشک پلو با مرغ سوپ دلمه فلفل خاگینه ( قیقاناخ مغزدار)  دسر مگنولیا متاسفانه همچین میزی ...

وا چه پرتوقع اه انقد بدم میاد اصفهانم همینجورن فقط تو ظاهر و شکمن

من مطمنم خدا منو به تک تک آرزوهام میرسونه.....خدایا شکرت بابت همه چیز
بیشتر و مفصل تر این میز براشون معمولی و عادی روم نمیشد عکس بگیرم بریز بپاششون زیاده

من اگه عروس همچین مادرشوهری بشم بریز بپاش های اونا رو هم جمع میکنم از بس بهشون از اقصاد بد میگم🤣🤣🤣🤣

ولی معلومه عروس کد بانویی هستی 😍

2706