2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
دوست ندارم ولی مجبورم یکی دو سال سخته تا عادت کنی

یک ماه اول برات سخت میشه ولی عادت میکنی

مردم خونگرم مهمون نوازی داره

من هم چند ماهه ساکن اینجام 

« هست » را اگر قدر ندانی، میشود « بود »...سوالی در مورد قانون جذب ( قانون ارتعاش و توجه ) داشتید میتونید بپرسید🌺

شهر خوبیه، جمع و جور و چند فرهنگی.

در کل آذربایجان غربی نسبت به اغلب جاهای دیگه ایران خوش‌ آب‌ و هواتره

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!
اخه میگن همه ترکی صحبت میکنن و اینا

اون تبریزه😂😂 اتفاقا چون کورد هم داره دیگه ترکای اینجا تو مغازه هم فارسی صحبت میکنن من خودم ترکم ولی فارسی صحبت میکنیم بیرون!!! خودت بیای میبینی

« هست » را اگر قدر ندانی، میشود « بود »...سوالی در مورد قانون جذب ( قانون ارتعاش و توجه ) داشتید میتونید بپرسید🌺
شهر خوبیه، جمع و جور و چند فرهنگی. در کل آذربایجان غربی به نسلت اغلب جاهای دیگه ایران خوش‌ آب‌ و هو ...

فکر کنم خیلی سرده هواش ما هم تا بیایم فکر کنم مهر بشه  هوا خیلی سرد میشه ؟

فکر کنم خیلی سرده هواش ما هم تا بیایم فکر کنم مهر بشه  هوا خیلی سرد میشه ؟

نه، هیچ جای ایران خیلی سرد نیست اصولا :) ارومیه معتدله هواش، جزو شهرهای سردسیر حساب نمیشه

احترام به عقاید یعنی من به محدودیت‌هایی که برای خودت گذاشته‌ای احترام بگذارم نه به محدودیت‌هایی که می‌خواهی برای من بگذاری!