2737
2739
عنوان

دری وری:))))

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 101 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عسل خانوم تو که میگفتی هر چی بشه ایت دنیا نامرد شه خرابم بشه ما دوتا همو داریم چیشد پس؟

هنوز ۲۰ سالمونه زود ول کردی رفتیا 

شایدم جای بهتر پیدا کردی 

برمیگردی منم با خودت میبری نه؟  

دیروز یه سر رفتم پیش خاله الهام

دست ب اتاقت نزده بودن همه وسایلات لباسات دفترای شعرت کتابات گیتارت همه سر جاش بود فقط تو نبودی دلم خواست ار تهههه دل فریاد بزنم و گریه کنم حس کردم دارم جون میدم ...

دلم خواس دفتر شعرتو بیارم پیش خودم باز گفتم اینجا تو اتاق خودت جاش بهتره عسل  

انقد دلم تنگ شده واسه اون روزایی که دوتایی میرفتیم کافه اصفهان توام زنجیر ذهنت باز میشد شعر میکفتی و برا من میخوندی سرمو میذاشتم رو میز چشام به دهن خوشگلت بود دلمم با شعرات تو اسمونا  

2740

انقد دلم تنگ شده واسه اون روزایی که دوتایی میرفتیم کافه اصفهان توام زنجیر ذهنت باز میشد شعر میکفتی و برا من میخوندی سرمو میذاشتم رو میز چشام به دهن خوشگلت بود دلمم با شعرات تو اسمونا  

عسل من خیلی بابت علیرضا عذاب وجدان دارم میدونی

بیچاررو بد دلشو شکستم منکه جاش بودم همچین دل میکندم که...ولی برام سواله این چرا هنوز پیگیرمه چرا دلش با منه؟

عسل از خدا ک پنهون نی  تو هم خودت بهتر میدونی بخوام رک و پوست کنده بگم اره یه جور خاصیه برام ولی این وسط نفهمیدم دردم چیه ک انقد اذیتش کردم

عسل جواب یه سوالمو گرفتم

ببین فهمیدم اینی که میگم خودم نیستم دلم برا خو وااااقعیم تنگ شده 

واقعا این خودمم که فقط کم کم دارن خودشونو نشون میدن اصلا بذار عوض شم هااا؟شاید میون این همه تغییر یه ادم درست حسابی از اب درومدم

2706