2737
2734
عنوان

اگزما نوزادی

1667 بازدید | 27 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر عزیزان من ساکن مشهد هستم دختر چهارماهه دارم که اگزما پوستی داره خیلی ناجوره هر دکتری بگین بردم هر دارویی استفاده کردم لطفا یه متخصص پوست اطفال یا هرچی یا متخصص اطفال عالی و درجه یک که جواب گرفتین ازش بهم معرفی کنید ممنون میشم 

سلام 

پسر منم از دوماهگی گرفت تا یکسالگی

روی لپ چپش بود

من فقط پماد تریمسینولول زدم

یروز نمیزدم برمیگشت 

دیگه یسالش شد خودبخود رفع شد

الانم نزدیک ۵سالشه😍😘

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزجان 

دخترمنم از دوسه ماهگی گرفت ودکترها دارو میدادن وفایده نداشت تا اینکه بردمش دکتر سامیراد خدا خیرش بده 

خیلی خوب بود 

الانم که نزدیک سه سالشه گاهی پوستش در گیر میشه ولی به اون شدت نیس

2728

منم پسرم ذاره یکساله میشه وازاول درگیراگزماشد...اوایل خیلی بیشتربودالان کمتره اما هست...خودشو خبلی میخارونه..ادم دلش کباب میشه..منم خیلی دکتربردم اماسری اخربردم متخصص آلرژی شمام دیگ پوست نبر..دکترش گفت درمان نداره و بمرور خوب میشه...یسری داروساختنی داد ک خیلی خیلی عالی بود وگفت تموم شد واگه بهتر نشدبازبیارش...واینکه گفت اخرین راه حل اینه که تست حساسیت بده تامشخص بشه ب چه چیزایی حساسیت داره ک نه خودش بخوره ن شما بخوری ولی من نبردمش تست رو

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
سلام  پسر منم از دوماهگی گرفت تا یکسالگی روی لپ چپش بود من فقط پماد تریمسینولول زدم یروز نم ...

خدا براتون نگه داره آره اینو منم زدم میسوزوند و بچم بی تاب بود با دستش زده بود دور چشماش که نگو‌ این چشما چیشده بودن 🥺نه مال دختر من شکم و سینه و آرنج و زانو صورت زیر بغل  

سلام عزیزجان  دخترمنم از دوسه ماهگی گرفت ودکترها دارو میدادن وفایده نداشت تا اینکه بردمش دکتر ...

سلام گلم الهی خدا حفظش کنه براتون عزیزم آره منم بردم پیش آقای دکتر ولی نمی‌دونم چرا جواب نداد کلی هم دارو گرون نوشتن همه هم خارجی بودن اما ....

2740
منم پسرم ذاره یکساله میشه وازاول درگیراگزماشد...اوایل خیلی بیشتربودالان کمتره اما هست...خودشو خبلی م ...

سلام گلم میشه بگین کجا بردین آره دختر منم خیلی خودشو میخارونه شبا‌ اصلا خواب نداره طفلک

ممنون دکتر سامیراد بردین؟رژیمشو رعایت میکنین؟

اره گلم سامی راد رفتم رژیم نداد بهم فقط پماد داد همین شیر ببلاک‌‌ ha استفاده میکرد شکمش سفت شده بود الان نان میخوره 

پماد درم اید وپرهیز از یه سری مواد غذایی خیلی کمک میکنه مخصوصا لبنیات وادویه

شیر خشک میخوره عزیزم . حالا میگن به بدنش سدر بزن با ماست گاو یا سرشیر بزن نمی‌دونم چه کنم

عزییییزم...آدم دلش کباب میشه..دختر منم خ کوتاه داشت برای من ژل آلو ورا تازه معجزه کرد....

تو ک همه کار کردی اینم روش...ی چند روز بمال ببین چ جور میشه...عطاری ها برگ تازه اش رو دارن...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
اره گلم سامی راد رفتم رژیم نداد بهم فقط پماد داد همین شیر ببلاک‌‌ ha استفاده میکرد شکمش سفت شده بود ...

بقول دوستمون اگه ببرین تست حساسیت زوتر نتیجه میگیرین چون مشخص میشه به چی حساسیت داره 

گناه دارن بچه ها منکه دخترم همش دستاش بسته بود از بس خارش داشت همش چنگ میزد صورتشو

عزییییزم...آدم دلش کباب میشه..دختر منم خ کوتاه داشت برای من ژل آلو ورا تازه معجزه کرد.... تو ک همه ...

الهی فداتشم چشم اینم امتحان میکنم حتما گلم دعا کن خوب بشه بچم خیلی اذیته منتظره پوشکشو عوض کنم فورا پاشو بخارونه

2706