2737
2734
عنوان

چند وقت یکبار میرید خونه مامانتون؟من چند روزه دوس دارم برم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1016 بازدید | 54 پست
بنظزم ی کم مدیریت شده رفت و آمد کن با مامان اینا که شوهرت کم کم روال بیاد دستش ...مثلا با برنامه ریز ...

خب میدونی یعضی وقتا ادم یهو دلش میخواد بره یا مامانم زنک میزنه میگه بیا،پیش میاد دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متوجه سوالتون نشدم

این که همسرت هر سری نیان . یک  بار در میون بیان . مثلا شما دوبار بری همسرت یک بارو بیاد 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2731
عزیزم مگه پولش از جیب اون نیست ،بیخیال بابا ،بخدا من از خدامه شوهرم بگه خودت برو ولی مثل دم به من وص ...

نه عزیزم همسرم جز خوراک پول چیز دیگه ای رو‌نمیده،نداره اصن ک بده

با اسنپ هم ک میگه برو من پولشو میدم،میده ولی ب جای دیگه فشار میاد،واسه‌راحتی خودش حاضره مثلا از خوراک‌یا خرج چیز دیگه بزنه بده اسنپ ک ب گشادیش ادامه بده،خودمم یکم درامد دارم مثلا میگه تو بده من بعد بهت میدم،دو سه ماه دیگه میده من همینجوری میمونم

همسرم داره من شوهرم سرکاره مسیر هم طولانیه البته 

ما اصلا فاصله خاصی نداریم با مامانم اینا

اگه از اول ادمی بود ک منو نمیبرد برام قابل هضم بود

ولی ۴ سال برد و اورد،حالا اینجوری میگه

اون ک نمیاد داخل،شااااید ماهی یک بار بیاد منو میرسونه برمیگرده

سرهمین غر میزنه ؟ بچه پرو   

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2740
اره واقعا خیلی پررو شده  تو همه‌ی زمینه ها،قبلا صداش در نمیومد حالا سر هرررر چیزی ک حتی جای غ ...

بهش بگو مرد به خودت بیا سالهاست زن و شوهرم . ناز نکن بگو دردت چیه   

2706