2733
2734
عنوان

چند وقت یکبار میرید خونه مامانتون؟من چند روزه دوس دارم برم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 1018 بازدید | 54 پست
جمعه اومدم خونه مامانم تا جمعه هم میمونم،دلم میخواست یه کم از خونه داری فاصله بگیرم خسته بودم،با ۴ ت ...

ماشالا چجوری از پس 4تا بچه برمیای حتما خیلی زرنگی یا اینکه بچه هات آرومن .چند سالته ؟

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
خودتون ماشین دارید؟اخه وقتی ماشین تو خونست شوهرمم خونست چرا یه مسیر کمتر از ده دقیقه رو با اسنپ ۳۰ ت ...

اگه کمتر از ۱۰ دقیقس پیاده برو و برگرد

*امضای هرکس مربوط به خودشه،امیدوارم اینو درک کنید*       نه میبخشیم،نه فراموش میکنیم   اثر ظلم محال است به ظالم نرسد🕊         پروفایلم عکس حنانه عزیزم،قهرمانم💚       بی حس شدگان را چه غم از خنجر بعدی؟!     وای از آن روز که کینه حکم رانی کند!     هر وقت تازه عروسمان به بالین همسرش برگشت،هروقت محمدرضا دوباره دخترش را در آغوش کشید و هروقت حسینعلی فارغ التحصیل شد   زندگی عادی جریان پیدا میکند...       **به قول خودتون حلال نمیکنم اگر به خاطر امضام گزارش بزنی(که زدی)**               اگر جوابتون رو کوتاه میدم ناراحت نشید،خوب بلد نیستم🥴           یکروزی باران میبارد،آرام آرام میشوید غمها،ساحل میگیرد رنگ دریا،این نیز بگذرد... 
هفته ای یبار  وظیفشه بیاد توام غر بزن بهش شوهرای مردم فلان و فلان والا

بهش گفتم اتفاقا

میگه چرا مقایسه میکنی شوهرای مردم مث من حمال نیستن

البته کلا خانوادگی عادت دارن از کاه کوه بسازن و پیاز داغ همه چیزو زیاد کنن،خسته هم نباشه میگه دارم از خستگی میمیرم ک بهش نگم بریم فلان جا یا فلان کارو بکن

منم میخوام برم بمونم واقعا خستم هم از خودش هم این رفتاراش 

یه استراحت به خودت بده،از محیط خونه دور شو،بعد حالت خوب میشه برگرد،اصلا هیچ جا خونه پدری نمیشه 

والا من با چهار تا بچه اومدم،همسرم هم بنده خدا کاری بهمون نداره

اول خدا           اخر خدا
2731
برو رانندگی یاد بگیر  چ از این انگیزه بهتر

رانندگی بلدم ولی گواهی نامه باید بگیرم

ماشین اخه داغونه فقط خودش میتونه برونه،کلی دنگ و فنگ داره قبلا ک ماشین سالم بود رانندگی میکردم

خو‌پیاده نمیزاره بری؟؟؟یا خودت نمیری

مسیر جوری نیست ک پیاده برم اتوبانه و هوا بشدت گرمه ما اهوازیم پیاده برم جزغاله میرسم😬کاری هم نداره میگه با اسنپ برو بیا،کلا بیخیاله

رانندگی بلدم ولی گواهی نامه باید بگیرم ماشین اخه داغونه فقط خودش میتونه برونه،کلی دنگ و فنگ داره قب ...

بنظزم ی کم مدیریت شده رفت و آمد کن با مامان اینا که شوهرت کم کم روال بیاد دستش ...مثلا با برنامه ریزی برو بیا...مثلا ماهی س بار...ی قالب بچین ...یهویی نباشه تا همسرت کم کم عادت کنه

مقصد خودتونید ...مگه باید یکی بیاد ببرت و بیادت ..

فکر کنم همه اینجورین

دور و ورمو نگا میکنم هر کس ماشین داره زنشو میبره میاره خونه مامانش

حالا چند بار کار داشته باشه یا ب هر دلیلی نتونه خب خودم میرم قابل درکه،ولی اینکه کلا بگه با اسنپ برو واقعا یه جوریه

۳۴ سال فقط بزرگه شیطونه،این سه تا ارومن

منم 34 سالمه با یدونه بچه بریدم البته مال من زلزلست.موفق باشی عزیزم

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
عزیزم با اسنپ برو با اسنپ هم برگرد .مزاحم استراحت همسرت نشو

اخه چ کار مفیدی انجام میده در این صورت؟هیچ کاری واسم نمیکنه،واقعا هیچی ها

جز همین خرج خوراک اونم در حد توان،یه ماه خوبه سه ماه نداره

فکر کنم همه اینجورین دور و ورمو نگا میکنم هر کس ماشین داره زنشو میبره میاره خونه مامانش حالا چند ب ...

عزیزم مگه پولش از جیب اون نیست ،بیخیال بابا ،بخدا من از خدامه شوهرم بگه خودت برو ولی مثل دم به من وصله

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
2706