2737
2739
عنوان

نظرتون راجب پرستار بچه !؟

751 بازدید | 22 پست

من میخوام زمانی ک بچه دار شدم پرستار بگیرم درسته مادرم و مادرهمسرم هستن ولی خب راستشو بخواین به خانواده همسرم که اصلا اعتماد ندارم چون جلو خودم به بچه ها میوه دهنی میدن مثلا با دهن میکنن بعد در میارن میزارن دهن بچه  یا غذا ممنوع واسه سنشونو میدن خلاصه اصلا رفتار درستی ندارن 

بنظرتون خوبه پرستار چون نمیخوام تمام وقتم بزارم پی خانه داری بچه داری 

دانشجو ام هستم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودت اگر بالای سرش خوبه ولی اگرم خواستی بذاری پیشش و بری حتما دوربین مدار بسته بذار یه وقت به بچه ات چیزی نده یا بد رفتاری نکنه بگرد دنبال شخص مورد اعتماد

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نه با پرستار موافق نیستم، دلسوز نیستن بیشترشون، اون بچه هم ک زبون نداره حرف بزنه، باز پیش مادر خودت بزاری بهتره، البته من ک هنوز بچم بزرگم شده نمیزارم زیاد جایی بمونه بدون خودم چون دو تربیتی میشه 

2731
خودت اگر بالای سرش خوبه ولی اگرم خواستی بذاری پیشش و بری حتما دوربین مدار بسته بذار یه وقت به بچه ات ...

دقیقا همش حس میکنم نکنه اذیت کردنی سر بچم داد بزنه 🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه با پرستار موافق نیستم، دلسوز نیستن بیشترشون، اون بچه هم ک زبون نداره حرف بزنه، باز پیش مادر خودت ...

اره از همین میترسم اذیت کنه این سرش داد بزنه بچه ام که زبون نداره از خودش دفاع کنه🥲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دقیقا همش حس میکنم نکنه اذیت کردنی سر بچم داد بزنه 🥺

میکنه من زیاد دیدم اینطوری امکان نداره پرستار مثل مادر دلسوزی کنه و مراقب باشه پس تو خوت حواست به بچه ات باشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه مگه اینکه کامل بشناسیدش و مورد اعتمادت ن باشه، ب غریبه ک نمیشه اعتماد کرد 

مگر اینکه روزایی که نیستم یا بزارم پیش مادرم یا پرستار بگیرم به مادرشوهرمم بگم بیاد خونمون یا اینا برن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه نباشم نمیشه اعتماد کرد !؟

نه بنظر من کار درستی نیست.مگه اینکه آشنا باشه...من مادر خودم شاغله ما بچه بودیم پرستار داشتیم.کل روز میخوابید.من مجبور بودم خودم حواسم به خواهر کوچیکم باشه.نزدیکای اومدن مامانم بیدار میشد خواهرمو بغل میکرد...منم اونقد بچه بودم نمیدونستم باید این کار رو به مامانم بگم

2706