2733
2734
عنوان

مشاور کنکور تجربی

244 بازدید | 26 پست

سلام من دانشجوی پزشکی و مشاور رسمی موسسه کنکور هستم در خدمتتون هستم برای مشاوره اختصاصی پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم از برنامه نویسی اختصاصی و شخصی سازی شده خودتون گرفته تا تماسای تلفنی و اصلاح گزارشکارای هر شب با کمترین قیمت توافقی 😀🙌🏻 خوشحال میشم بتونم چیزایی که بلدم بهتون یاد بدم ... موفق باشین🌹

با ارائه مدرک 😄

برای اطلاعات بیشتر در خدمتتون هستم🌻

اگر سوالی هم دارین میتونین بپرسین😉

سلام من دهمم 

میخاستم بدونم اگه ریاضی رو تک بگیرم خرداد میوفتم شهریور؟😩

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اره دیگه  مگه چند روز براش وقت داری؟

دادمش رفت 😭 

۱۲.۵ نمره جواب دادم نمیدونم چند میسم خودم میگم ۱۲ 

ولی مطمئنم معلم کمتر از اونا میده 

ولی معلما خوب ارفاق میکنن 

نمره قبولی ۱۰ عه؟

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
بین رشته ریاضی و تجربی شما کدوم را پیشنهاد میکنید در صورتیکه علاقه و نمره در بین هر دو یکسان باشه

صد در صد به خودت و شرایطت بستگی داره ببین از بین رشته های مربوط بهشون به کودومش بیشتر علاقه داری

2706