2737
2734
عنوان

مشاور کنکور تجربی

| مشاهده متن کامل بحث + 244 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
صد در صد به خودت و شرایطت بستگی داره ببین از بین رشته های مربوط بهشون به کودومش بیشتر علاقه داری

من برای پسرم میخوام خودش ریاضی دوست داره ولی متکی به منه،من خودم دبیری زیست خوندم و اگر بره تجربی خیلی میتونم بهش کمک کنم ولی میترسم بره ریاضی و من نتونم کمکش کنم اونم نتونه ادامه بده ، متأسفانه عادت کرده که من حتما توضیح بدم تا بفهمه،اگر توضیح بدم معدلش و تمام نمراتش ۲۰ میشه اما اگر توضیح ندم متاسفانه نمره عالی نمیگیره

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2740
من برای پسرم میخوام خودش ریاضی دوست داره ولی متکی به منه،من خودم دبیری زیست خوندم و اگر بره تجربی خی ...

خب حتی اگه بیاد رشته تجربی ، بالاخره درس ریاضی و فیزیک هم داره و باید خودش یادبگیره که مطالعه کنه یا حتی فیلم اموزشی ببینه به نظرم توی دوره دوم متوسطه این روش جواب نمیده 

خب حتی اگه بیاد رشته تجربی ، بالاخره درس ریاضی و فیزیک هم داره و باید خودش یادبگیره که مطالعه کنه یا ...

به نظرتون با توجه به تجربیاتی که دارید احتمال موفقیتش تو‌کدوم بیشتره؟

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم