2737
2734
عنوان

شوهر بی شعور من

1299 بازدید | 34 پست

الان کلیدمو جا گذاشته بودم تو خونه درم بسته شده بود دیدم مامانش گفت کلیدی ک دادی کابینته برو بردار وای اصلا عصبی شدم یه چند باری حس کرده بودم من درو قفل نکردم ولی چرا قفل داره یا وسایل جا به جا شد بعد با خودم میگفتم خیالاتی شدم حتما 😑وای دارم اتیش میکیرم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم بود عصبی میشدم🤐

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

به مامانش کلید داده؟

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم بود عصبی میشدم🤐

یعنی مامانشم جادوگره یکبار برام طلسم مرگ گرفته بودن حالم بد بود 

یه چند روزی بود بازم حالم اونجوری شده تازه فهمیدم قضیه چیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

من مادرشوهرم هزاربار گوشع کنایه زده که شما کلید بما نمیدین و...

ولی منو شوهرم اصصلا حاضر نیستیم بدیم شوهرم میگه عمرا کلید بدم بشون

برای من که میشنوم،حرف زدن دیر نیست...
من مادرشوهرم هزاربار گوشع کنایه زده که شما کلید بما نمیدین و... ولی منو شوهرم اصصلا حاضر نیستیم بدی ...

شوهر من بی عرضه احمقه که خونه مستقلمونو فروخت آورد منو اینجا عذاب میکشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی مامانشم جادوگره یکبار برام طلسم مرگ گرفته بودن حالم بد بود  یه چند روزی بود بازم حالم اون ...

واقعا چرا بعضی مادرشوهرا عروساشونو ب چشم دشمن میبینن 

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2706