2733
2739
عنوان

کیا زبان آلمانی میخونن برای مهاجرت

| مشاهده متن کامل بحث + 1129 بازدید | 23 پست
عزیزم به من نگو این حرفو البته اگه تو مقطع لیسانس باشی شاید ولی فوق کلی رشته انگلیسی هست

باشه عزیزم هرجور خودت صلاح میدونی

ولی از من میشنوی بازم تحقیق کن ...

از همه مهمتر پذیریشم گرفتی بعدش تو المان چطوری میخای بدون بلد بودن زبانشون زندگی کنی!  المانی ها اصلا اینطوری نیستن به زبان انگلیسی روزمره صحبت کنن 

همه زندگی من : همسرم و پسرم نیکان  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باشه عزیزم هرجور خودت صلاح میدونی ولی از من میشنوی بازم تحقیق کن ... از همه مهمتر پذیریشم گرفتی بع ...

عزمزمه من هم مامانم معلم آلمانیه هم خودم پذیرش گرفتم هم دوستم الان اونجاست با زبان انگلیسی هم درس میخونه هم کار میکنه

برای خودت گفتم که اگه مدرک انگلیسی داری زودتر اپلای کن منتظر آلمانی نمون

من دانشگاه lmu و arden و یه دانشگاه دیگه که اسمشو یادم رفته پذیرش داشتم!

منم b2 عزیزم نه خیلی هم سخت نیست باید واسش زمان بزاری و قشنگ بخونی  اره برای مهاجرت تا همین ح ...

Ich lerne seit einem Jahr Deutsch, weil ich in Deutschland oder Österreich arbeiten möchte. Ich finde Deutsche Sprache wunderbar. 

2731
عزمزمه من هم مامانم معلم آلمانیه هم خودم پذیرش گرفتم هم دوستم الان اونجاست با زبان انگلیسی هم درس می ...

ببخشید ی سوال من انگلیسی میتونم صحبت کنم ولی مدرک آیلتس ندارم 

باید حتما مدرک‌داشت ؟ 

اگر در مورد مهاجرت می‌دونی ممنون میشم درخواستمو قبول کنی 

2740
باشه عزیزم هرجور خودت صلاح میدونی ولی از من میشنوی بازم تحقیق کن ... از همه مهمتر پذیریشم گرفتی بع ...

سلام عزیزم خوبی ؟شما خودخوان میخوندین زبانو ؟و از چه کتاب یا نرم افزارهایی استفاده میکردید میتونیدم به من کمک کنید ممنون میشم