2733
2739
سلام ، شوهرم یه دو سه ماهی هست که قند خونش بالا رفته و هنوز به دکتری مراجعه نکرده اما من دنبال یه دکتر خوب تو این زمینه هستم چون سنش کمه (32 سال ) برای این بیماری و میخوام بیماریش زودتر کنترل بشه
اگر لطف کنین و راهنمایی کنین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سما جان ممنون لطف کردی
یه سوال از خودت دارم شوهر شما هم دیابت داره از کی مبتلا شده تونستین کنترل کنید و دیگه هر چی خودت در این مورد تجربه داری اگر لطف کنی بهم بگی ممنون میشم
راستش مراعات میکنه شیرینی جات اصلا نمیخوره ولی قند ناشتاش اغلب بالای 200 و 250 هست حتی گاهی بالای 300 هستش
البته سه ماهه که متوجه شده قندداره ولی کلا چون استرسش زیاده قندش پائین نمیاد
بیمارستان عرفان کلینیک غدد شمارش هم اینه 22355925-6
کلا اونجا مرکز دیابته. رئیس انجمن دیابت دکتر عزیزی هم اونجاست که الانها کمتر مریض می بینه و مریضهای قدیمیش رو می بینه ولی دکترهای دیگه اش هم عالیه.
مامان من مریض خانم دکتر آموزگاره حرف نداره. هم طبابتش هم برخوردش. بسیار دکتر خوبیه.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
2740
دکتر محسن خوش نیت و دکتر استقامتی و دکتر اسدیان در زمینه ی غدد و دیابت دکترهای خوبی هستن .
انجمن دیابت گابریک هم خیلی خوبه . درضمن بهتره زودتر به دکتر مراجعه کنن تا نوع دیابتشون مشخص بشه که 1 هست یا دو ؟ و کنترل شروع کنن .
شوهر منم دیابت داره از 14 سالگیش الان یه 10 سالی هست چون که جدی گرفته خدا رو شکر تا الان مشکلی نداشته و آزمایشاش همیشه تو رنج نرمال یه کوچولو پشتکار می خواد زیاد سخت نیست .
سلام من مادرم دیابت داشت یکی از دوستام معرفی کرد دکتر مهران زمان زاده رو خدا خیرش بده خیلی حال مامانم بهتره برید حتما خیلی مهربونه، قشنگ بهتون توضیح میده تو باکو به دکتر مهران معروفه خیلی قبولش دارن اونایی که پرسیدن اینم سایتشه http://drzamanzadeh.com/

سلام من دو ماه قبل رفتم پیش یه دکتر فوق تخصص غدد و دیابت خیلی کارشون خوب بود و با توصیه ها و دارویی هایی که بهم دادن تو این دو ماه احساس می کنم شرایطم بهتر شده هرچند هنوز زوده. معرفی می کنم اگر دوست داشتین با شوهرتون برین پیش ایشون.

اسمشون دکتر معصومه سلیمی هست.

هم گاندی مطب داره و هم خیابون آذربایجان که من هردوتاشو رفتم. سایت هم داره برای اطلاعات بیشتر : http://www.dr-salimi.com
امیدوارم هرچه زودتر مشکل شما هم برطرف بشه..  

2706