2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من سال ۹۹ خریدم  پرومکسش رو و پارسال با باتری ۱۰۰ درصد فروختم ۲۷ تومن و بجاش سیزده پرومکس خریدم البته اونموقع ۱۶ تومن سر دادم

اگه پرو مکس میخوای بگیری نه راضی نبودم چون خوش دست نیست و گوشه هاش یه جوریه

حالا که داری هزینه میکنی ۱۲ یا ۱۳ بگیر 

۱۲ دوربینش بنظرم از ۱۳ بهتره ، 

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
دوربینش خوبه ؟برا عکاشی از کارام میخوام آرایشگرم

اشتباه نکن دوربینش با ۸ هم بنظرم فرقی نمیکرد، 

توی مغازه امتحان کن

دوربین ۱۲ عالیه

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2740
اخه تو مقایسه ها گفته بودن دوربین ۱۱ با ۱۲ فرق نداره

فرق داره خوبم داره، اگه تهران هستی بهت بگم برو کدوم مغازه ببین..

من مصرف کننده بودم مقایسه هامم از سر تجربست، همسرم ۱۲ داره من یازده داشتم الان من ۱۳ دارم باز دوربین همسرم بهتر از مال منه البته پرومکس هستا... به حرف فروشنده ها گوش نده خودت برو بگیر دستت

در ضمن حتما داری دست دو میخری حواست باشه باتریش چند درصد هست و اینکه الان مغازه دارا مجبورن ۱۱ رو زودتر بفروشن چون خیلی دیگه مدلش میاد پایین مخصوصا اینکه چند ماه دیگه باز اپل مدل جدید میده بیرون

در هرصورت هر خریدی داری زودتر انجام بده که گوشی ایفون کرونتر شد بازم

۱۲ پرومکس الان چنده ؟

نمیدونم چنده اما ایفون دوهفته پیش رفت بالا بخاطر اون داستان دوباره اومد پایین بعد از تعطیلات مجدد رفت بالا 

الان ۱۳ پرومکس رو که من خریده بود حدود ۴۴ تومن شده ۶۰ تومن

فرق داره خوبم داره، اگه تهران هستی بهت بگم برو کدوم مغازه ببین.. من مصرف کننده بودم مقایسه ها ...

نه عزیزم شهرستانم...ممنون از راهنماییت...حتما پرومکس میگیرم ولی بین ۱۱ و ۱۲ موندم..قیمت ۱۲ پرومکس چنده الان؟

خدایا شکرت♡
نه عزیزم شهرستانم...ممنون از راهنماییت...حتما پرومکس میگیرم ولی بین ۱۱ و ۱۲ موندم..قیمت ۱۲ پرومکس چن ...

نمیدونم چنده ، من یکی رو میشناسم که ادمه امین و خوبی هست و با انصاف بخوای دایرکت شمارشو میدم که ازش بپرسی قیمتش چنده

یادت نره باتریش زیر ۹۰ نباشه که خودش داشتان داره بعدا کلی باید هزینه کنی

نمیدونم چنده ، من یکی رو میشناسم که ادمه امین و خوبی هست و با انصاف بخوای دایرکت شمارشو میدم ک ...

نه عزیزم نو میگیرم حتما...مرسی گلم همسرم میخواد از دوستش بگیره برام گفتم قیمت دستم باشه

خدایا شکرت♡
نه عزیزم نو میگیرم حتما...مرسی گلم همسرم میخواد از دوستش بگیره برام گفتم قیمت دستم باشه

11 و ۱۲ نوش وجود نداره عزیزم 

موفق باشی