2737
2734

من به خاطر اینکه فکم تقریبا قفل کرده بود دیروز مجبور شدم دندون عقل بالا سمت چپمو کشیدم و دندون عقل پایین سمت چپو جراحی کردم ولی الان با اینکه هنوز ۲۴ ساعت هم نشده ولی استرس شدید گرفتم که نکنه فکمو نتونم باز کنم چون الان فقط اندازه یه قاشق چایخوری باز میشه مامانم میگه التهاب داره طبیعیه خواستم بدونم کسی هست اینجا که تجربه داشته باشه تو این زمینه؟ 

با خدا باش پادشاهی کن😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای برا من کج درومده رو به بیرون 

فکم هم خیلی کوچیکه 

گذاشتم امتحانام تموم شه بعد برم بکشمش😭

همش استرس دارم به فکم آسیب بزنن چون خیلی دیدم 

دامادمون میگه از وقتی دندون عقلش کشیده بعصی وقتا تو خواب فکش ول میشه 

باید با دست جا بندازدش😐😑🙄🙄

میگه وقتی میخواسته بکشه دندونش رو دکتره خیلی دستشو جابجا کرده و فشار آورده فکش یه صدای کوچولو داده بود ولی اهمیت نداد

من بالا و پایین رو بافاصله یه ماه کشیدم

من فکم خیلی اذیتم میکرد نمیتونستم بازش کنم یه لقمه غذا بخورم حتی هنگام جویدنم فکم درد میگرفت دیروز به قصد جراحی عقل پایین رفتم ورداشت گفت امادگیشو اگه داری بالایی رو هم بکش منم اوکی دادم ولی الان داغونم

با خدا باش پادشاهی کن😇
2738
دوتا رو باهم کشیدی؟ چه بد  انشالا که خوب میشی نگران نباش  من دندون عقلم رو پر کردم و با ...

نه بالایی رو کشیدم پایینیشو جراحی کردم مامانمم تو جوونی مشکل منو داشته دندون عقل پایینیم نهفته بوده مجبور شدن جراحی کنن مثل اینکه ریشه‌اش تو کانال عصبیم رفته بود 

با خدا باش پادشاهی کن😇
وای برا من کج درومده رو به بیرون  فکم هم خیلی کوچیکه  گذاشتم امتحانام تموم شه بعد برم بک ...

پیش یک دکتر خوب برو نگرانم نباش اصلا ترس نداره چون بی حسیم میزنن هیچ دردی حس نمیکنی فقط بعدش بی حسی میره یکم درد میاد ولی در کل پیش دکتر حاذق بری نگرانی نداره 

با خدا باش پادشاهی کن😇
خواهرم دوتاعقل بالاو پایینوجراحی کردیه هفته بعدعقل بالاپایین طرف دیگشوگفته بودبستنی بخوره

اره به منم گفتن چیزای سرد ولی مایع بخور ولی کلا الان خوردن واسم حکم مرگه 

با خدا باش پادشاهی کن😇
2706