2733
2739
عنوان

تصادف ماشین صفر

562 بازدید | 17 پست

صبح پاشدم با مامانم رفتیم نون خریدیم، خیلی هم خوب رفتم و برگشتم، ولی تو پارکینگ اومدم پارک کنم، اصلا ترمز رو گم کردم، گوشه سپر خورد به در پارکینگ، چراخ ماشین یکم ترک برداشت، سپر هم قر شد، ماشین صفرمو که فقط دقیقا 10 روزه تحویل گرفتم، هنوز بيمه بدنه هم نداره🤦‍♀️😭😭😭 

یکم دلداریم بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😭😭 

گریه نکن عزیزم 

یه قانونی هست با اسم پنج در پنج 

میگه اگه یه اتفاق بدی برات افتاد بشبن با خودت فکرکن بگو ایا این اتفاق رویه ۵سال زندگی اینده ام اثر میگذاره یا نه 

اگه نمیذاره حتی ۵ دقیقه هم بهش فکرنکن 

2728
گریه نکن عزیزم  یه قانونی هست با اسم پنج در پنج  میگه اگه یه اتفاق بدی برات افتاد بشبن ب ...

قاون جالبیه، ممنون گلم. نه تاثیر نمیزاره. ولی رو اعتماد به نفس و ترس از رانندگی میزاره!

کسی که تازه کاره برای چی ماشین صفر باید بخره که الان دلش بسوزه؟ اگه ماشین ماله خودته غصه نخور

آره مال خودمه. حقوقم جمع کردم و مبلغ زیادی هم قرض کردم و وام گرفتم. خب قرعه کشی برنده شدم، همه چی دست به دست داد صفر خریدم. 

الان میگم کاش صفر نبود، حداقل اینقدر ترس نداشتم

2740
آره مال خودمه. حقوقم جمع کردم و مبلغ زیادی هم قرض کردم و وام گرفتم. خب قرعه کشی برنده شدم، همه چی دس ...

دیگه الان صفر نیست

نترس 

قشنگ رانندگی کن

ولی اینکه جای ترمز رو گم کردی یعنی مهارتت در لحظه کمه.

رانندگی به لحظه و سرعت عمل بستگی داره

حتما تمرین کن

2706