2733
2734

سیب با رنده ریز رنده کن بذار رنگش تیره بشه آبشو بهش بده بخوره

البته اول بگو چند وقتشه راه حل دیگم دارم

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم

بزن توی آپارات انواع گریه نوزاد و میاره....اولش سخته ولی بعدس دقیق ک گوش بدی قشنگ میفهمی مشکلش چیه گرسنگی،پوشک،دل درد،...خیلی جالبه قشنگ انگار زبونش و میفهمی...شاید کولیک داره ک شبا گریه میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کولیک داره من گریپ میکسچر و پدیلاکت میدادم بهش نفاخ نخور شکمش با روغن زیتون ماساژ بده تو ننو و تو ماشین آروم میشه ان شاالله تا ۳ یا ۴ ماهگی خوب میشه خودش

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2728
کولیک داره من گریپ میکسچر و پدیلاکت میدادم بهش نفاخ نخور شکمش با روغن زیتون ماساژ بده تو ننو و تو ما ...

من بهش میدم دلش نفخ داشت ولی خوب کارمیکرد الان یبوستم گرفته ۱ماهشه  آرومم نمیشه خیلی بیداره گریه میکنه

۱ماهش

نصف شیاف گلیسیرین  اگر کمترم توسز ک چه بهتر 

شیاف کن براش دستتو یکم نگه دار تا نده بیرون یکم بعدش پی پی میکنه

چند روزه دفع نداشته؟

خدایا به امید خودت....نه بنده های بیخودت☺✌️           واینک برچهره ی دلربای مهدے💙 صلواااات!!!!!بر محمد و آل محمد صلواااات!!! بازم صلواااات !!! اصن امضامو دیدی هی صلوات بفرست☺😅😊آیا بد کردم خواستم ثواب کنی؟؟😊جواب خیر است😅صلواتات ک تموم شد ریپ بزن از امضام تعریف کن تا بقیه ام ثواب کنن😂#بخیل نباشم
من بهش میدم دلش نفخ داشت ولی خوب کارمیکرد الان یبوستم گرفته ۱ماهشه  آرومم نمیشه خیلی بیداره گری ...

کولیکه دیگه تا سه ماه و نیم پسر من همین بود تا خوب شد غذای تند و پر ادویه هم نخور اصلا 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2740
۲روز

دو روز که چیزی نیست عزیزم

شاید مشکلش چیز دیگه ایه

خودت چیزای ملین بخور بعد اگر پی پی نکرد شیاف

من بهش میدم دلش نفخ داشت ولی خوب کارمیکرد الان یبوستم گرفته ۱ماهشه  آرومم نمیشه خیلی بیداره گری ...

عزیزم اون گریه برای کولیکه

قطره روتفلور عالیه برای کولیک