2733
2734
عنوان

کسی برای دکوراسیون منزلش از دکوراتور کمک گرفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 27766 بازدید | 50 پست

سلام به همه.

تیم کارشد، برای شما عزیزان لیستی از بهترین دکوراسیون و طراح های داخلی در شیراز رو همراه با آدرس، شماره، توضیحات کامل و آدرس روی نقشه تهیه کرده.

برای دیدن این لیست به لینک زیر مراجعه کنید.

لیست بهترین دکوراسیون داخلی های شیراز در سایت کارشد

امیدواریم بتونیم کمکی کرده باشیم.

من چند سال پیش خونه ام رو به یک دفتر معماری دادم خیلی از کارش و قیمتش راضی بودم , امیدوارم هرجایی باشند موفق و سلامت باشد. اگر آدرس تغیر نکرده باشد 

اهواز, زیتون کارمندی, فلکه سنگر, مرکز تجاری ملی راه طبقه دوم  

پلاک پلاک مغازش یادم نیست ولی فامیلش آقای  عذار بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدای من چقدر همه جای نی نی سایت پر تبلیغ شده   

این شرکت هایی که نوشتن پویا نو و آرل و اینا رو من همه رو مدت ها در موردشون تحقیق کردم اصلا راضی نبودم ، این جا هم پست گذاشتن فکر می کنم برای اینکه تو گوگل بیاد بالا اسمشون وگرنه کارشون طراحی نبود 

تو یه پست دیگه نوشتم واسه خونه ام از یک جایی مشاوره دکور گرفتم پارسال

خیلی راضی بودم ولی خب مهندسای دیگه ای هم دارن که من خودم دوست نداشتم با اونا کار کنم خودم با یکی شون کار کردم کارش حرفه ای بود ، حالا اسم نمی برم که باز تبلیغ نشه 

برین تو گوگل بزنین مشاوره دکوراسیون اتود سایتش میاد

اینستا هم دارن که الان پیجمو بستم نمی تونم پیداش کنم ولی خب یه چیزایی همون جا جواب میدادن و کلن هم واسه کنسول میخواستم بگیرم آموزش داشت به کار اومد

هزینه اشم خوب بود به نظرم واسه پذیرایی آشپزخونه کلا از من چهارصد گرفتن پارسال میخواستم یه چیزایی عوض کنم به نظرم کلا به دردتون میخوره

اگه کسی این مطلب رو خوند و به دردش خورد لطفا برای سلامتی بچه ام  یک صلوات بفرسته ممنون میشم

اگه بازم خواستین براتون توضیح بدم بپرسین تا جایی که بتونم میگم

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.
2731

من چندبار  از مشاوره دکوراسیون برای  چیدن نشیمن خونم  و انتخاب رنگ اتاق پسرم  استفاده کردم هزینش خیلی خوب بود مشاوره غیر آنلاینش از  20 هزار تومن این حدودا شروع میشد ولی واقعا تخصصی بود خود خانومه معمار بود و خیلی با حوصله جواب میداد  جوابی که برام ارسال کرد خیلی کامل بود به نسبت هزینه ای که کردم خودمم تعجب کردم یه گروهم عضوم کرد هر روز آموزش رایگان  داره اینه سایتش:  https://decor-coach.com/

وای خدای من چقدر همه جای نی نی سایت پر تبلیغ شده     این شرکت هایی که نوشتن پویا نو و آر ...

ممنون خانوم ، برای سلامتی دخترکوچولو صلوات میفرستم 

ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد... تو که با منی همیشه، چه تری چه لن ترانی

این اصلا جالب نیست که برای تبلیغات بقیه کاربران رو فریب بدین دوستان ، خصوصا شما که دکور کوچ رو توصیه کردین

من سایت شون رو دیدم و بالا و پایین کردم و اطمینان پیدا کردم که صحبت تون فقط تبلیغ و بی محتواست، لطفا تاریخ عضویت من رو ببینید که بدونید کاربر قدیمی هستم و بدون تحقیق و بررسی دقیق حرف کسی رو نمی پذیرم

.

برای دوستانی که میخوان مشاوره معماری آنلاین یا حضوری داشته باشن تجربه من به این صورت هست؛

مشاوره دکوراسیون اتود کارشون خوب بود ، آنلاین هست و تقریبا زود جواب دادن، البته من نتونستم با طراحی که مدنظرم بود وقت بگیرم و از این لحاظ راضی نبودم

ولی خب بالاخره بخوام منصف باشم مشاوره و راهنمایی شون هم رایگان هم هزینه ایشون عالی بود و به نتیجه رسیدم

یک مشاوره معماری حضوری خوب بنام رازیگر ایران هم تو پاسداران سر نوبنیاد هم بهم معرفی شد و ازشون کمک گرفتم و اگر دوستان کسی نیاز داشت پیام بذاره معرفی کنم کارشون عالی بود، نمیدونم آنلاین کار میکنن یا نه برای من حضوری آمدن

هزینه های شرکت اتود معقول بود ولی خب رازیگر چون حضوری بود هزینه بیشتری داشت

هر دو رو میتونین هم با سرچ و هم کتاب مشاغل تهران پیدا کنین (البته من کتاب مشاغل رو محل کارم تهیه کردن) ، من آدرس سایت و تلفن نگذاشتم که تبلیغ نباشه مثل دوست مون

از مشاوره حضوری برای تغییر چیدمان کمک گرفتم و از مشاوره معماری اتود برای خرید پرده و طراحی کابینت

2740
این اصلا جالب نیست که برای تبلیغات بقیه کاربران رو فریب بدین دوستان ، خصوصا شما که دکور کوچ رو توصیه ...

سلام من تجربه مشاوره خودمو برای نشیمن خونم  گفتم و شواهدشم هست دوست بزرگوار  اما به نظرمن شما بیشتر تبلیغ کردید با اوردن این همه اسم و نوع بیان    برای پیش برد کار خودتون  و تبلیغ نباید دیگری رو تخریب کرد تاسف داره 

سلام من تجربه مشاوره خودمو برای نشیمن خونم  گفتم و شواهدشم هست دوست بزرگوار  اما به نظرمن ...

با اینکه علاقه ای نداشتم بگم عرض کنم که شما اسم شرکت رو سرچ بفرمایید و ببینید چی پیدا می کنید که بنا رو میذارین روی تبلیغات بنده، کافر همه را به کیش خود پندارد هموطن...

و این شرکت که بنده درج کردم (و البته درخواست حذف کامنت مربوطه رو از نی نی سایت داشتم) اصولا هیچ نوع پیچ و تماس اینترنتی یا تلفنی نداره و لذا این سبک معرفی نمیتونه اسمش تبلیغ باشه،

تبلیغ برای کار شماست که لینک و سایت معرفی می کنید اون هم از سایت دکورکوچ و فرد پشت سر اون، که در گوگل و اینستا به زحمت در حال دست و پا زدن برای پیدا کردن مشتری هست!

viona جان من تو زمینه دکوراسیون کمی سررشته دارم اگه خواستی می تونی موقعیت و شرایط خونه ات شرح بدی را ...

سلام عزیزم میشه ازتون خواهش کنم تو زمینه دکوراسیون داخلی برام نظر بدید

2706