2733
2739
کسی برای دکوراسیون منزلش از دکوراتور کمک گرفته ؟

میشه لطفا بهم یه دکوراتور خوب ( قیمت هم برام مهمه ) معرفی کنه ؟ و اینکه هرینه طراحی و اجرا ، چند براتون در اومد ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گل من ،

ممنون برای راهنماییت. حتما مجله منزل رو تهیه میکنم و تماس میگیرم.
150 بابت طراحی میگیرن ؟

من دارم به خونه جدید اثاث کشی میکنم و توی سایت زیر طراحی کردم چیدمان خونم رو. اما برای زیبا کردن خونه و رنگ پرده ، نیاز به راهنمایی یه دکوراتور دارم تا بهم ایده بده و در اجرای طرح هم بهم کمک کنه.

http://modernlinefurniture.planningwiz.com
ولی در عین حال نمی خوام هزینه زیادی رو بکنم و وسایل بزرگ خونه مثل مبل و میز نهارخوری و فرش رو الان نمی تونم عوض کنم ( البته هنوز نو هستند) 1 سال نیم پیش عوض کردم.

میخواستم اگه بشه با اضافه کردن یه سری اکسسوری و ایده های ناب در چیدمان ، این تغییر رخ بده.
2740
lمرسی عزیزم . قبل از عید که تماس گرفتم کل فضا رو گفت 150 - اما اگه فقط اتاق خواب یا سالن یا آشپزخونه بخوای ارزون تر بود . حتما وقتی اومد بگو که با وسایل موجود راهنماییت کنن که هزینه اضافی بابت وسایل جدید متحمل نشی
گل من ،

زنگ زدم به یه شرکت طراحی داخلی ، گفت اگر طراحی 3 بعدی بخوای 600 هزارتومن ، و اگر نخوای و فقط مشاوره انتخاب و خرید اکسسوری، روی کل فاکتور 10 درصد میگیره.

به نظرم گرونه. برای همین بازم میخوام تحقیق کنم.

فکر کنم اگه خودت تو نت بگردی و دانشچویاتن سال بالایی طراحی - دکوراسیون یا معماری پیدا کنی و از اونا راهنمایی بخوای یا بیان خونه رو ببینن کار ساز تر باشه - من خودم چند وقت پیش تو مجله منزل مصاحبه وننمونه کارای اجرایی پیام صالححی خواننده گروه آریان که شرکت سون( طراحی داخلی ) داره رو خوندم از یکی از عکساش برای اتاق نشیمن ایده گرفتم که خیلی خوب بود
من خودم به کار دکورخیلی علاقه دارم ویکم هم سررشته دارم تعریف از خودم نباشه همه میگن خیلی قشنگ میچینی وازم کمک فکری میگیرن اگه دوست داشتی گلم سوال بپرس اگه بتونم کمکت میکنم با کمال میل