2737
2734
عنوان

مرکز ناباروری حضرت مریم (س) ساری...

| مشاهده متن کامل بحث + 147954 بازدید | 6754 پست
می خواستم جواب بلاستو بدم‌. یادم رفت!!!  اون بار که سونو کرده بودم. گفتن که دفعه ی قبل جنینش ب ...

همون صبحش برمیدارن که یخشون باز بشه از خجالت دربیان و وارد رحم بشن😁!من اینجوری شنیدم

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
اره. شما مادر شهدیدن😍 تو بالاتری.   ما الکی شهید شدیم ولی شهید حسابمون نمی کنن😊😔😂😁 ...

😂😂😂😂

چرا جای آمپولهای شما انقدر درد میکنه؟من فقط جای چهار تا پروژسترونم درد میکرد اونم دو روزه خوب شد!چجوری میزنن براتون مگه؟😟😟بعد از تزریق یکم ماساژش بده چخش بشه دردش خوب بشه😢یه حوله گرمی چیزی بزار.

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سها، الان چه داروهایی استفاده میکنی؟  من استرادیول، مترونیدازول، آزیترومایسین ، + ویتامین ها ر ...

آزیترومایسین و مترونیدارول چرا بهت داده؟بخاطر همون دردی که داشتی؟

استرادیول و فولیک اسید و اسپرین چقدر زیاده برای شما

غلظت خون داشتی یا به دلیل دیگه ای آسپرین بهت داده؟

2731
میگم برا دردِ بعد از آمپول پروژسترون، چه کنم؟ یه دونه اش، الان اذیتم میکنه   جاش قلمبه شد ...

بعد از تزریقش سریعا بلند نشو،با کف دستت آروم ماساژ بده تا پخش بشه،بعدم حوله گرم بزار

به جای شیاف پروژسترون که اوندفعه داده بودن. الان ژل دادن . تو اپلیکاتوره😬😬😬 فکر کنم ، کلی هم گرو ...

ژل برای بعد از انتقال؟🤔🤔یا قبل؟مگه ژلم داره؟؟؟؟

اگر خدا واقعا خدا بود دلش به حالت نسوخت چقدر امپول خوردی چقدر هزینه کردی با شرایط بد اقتصادی چقدر حر ...

😔انقدر این حرفهارو با خودم میگم که آخرش سردرد میشم،خدا دلش نسوخت واسم که وام گرفتم برای درمانم؟درحالیکه میتونستم همون پول رو برم واسه شادیه خودم خرج کنم؟جای اینکه مرخصی بگیریم برای دکتر میتونستیم بریم مسافرت..یا لااقل باخیال راحت بشینیم خونه و بگیم خدایا شکر که بچه داریم و صدای خنده بچه توی خونه میپیچه😔بیخودی خودم و دلمو خوش کردم به شش تا جنین،که حاصل شش میلیون و خرده ای پوله...اگه بچم بپرسه من از کجا اومدم قطعا بهش میگم تورو خریدم😔

دوست دارم برم شیراز خیلی تعریفشو میکنن تووضعیت کرونا خیلی خطرناکه 

😔کرونای لعنتی زندگی رو به گند کشیده،معلوم هم نیست کی بره پی کارش..با رعایت نکات بهداشتی پاشو برو..بلند شو یا علی بگو

2738
ما کلی از  فامیل هامون کرونا گرفتن فوت شدن عموم .مادربزرگ شوهرم .پسر عموم .زنداییم همه فوت شدن ...

😔متاسفم..تسلیت میگم..

اگه رعایت کنین میتونین برید،الان مراکز هم خیلی رعایت میکنن،ضمن اینکه خیلی از امثال من و شما بخاطر کرونا و بخاطر راه دور و بخاطر ترس از بارداری توی این اوضاع وحشتناک نوبتهاشون رو کنسل کردن و مراکز خلوتتر از قبله

خدا که خدا هست منتهی انگار قبلاها میگفتن یارِ بی کَسونه.  الانا ، نمیدونم والا.  لامصب ...

خدا بزرگتر از حدتصوره..خودت میدونی که خدا حتی نیازی به نماز خوندنهای ما نداره..خدا فقط میخواد ما انسان باشیم،به دور از دروغ و ریا و خیلی چیزها..این حرفت رو نگو..منم گاهی از خدا ناراحت میشم،ولی باز هم غیر از خودش کسی رو ندارم😔باز برمیگردم پیش خودش،و مطمئنم با آغوش باز منتظرمنه😔

😂😂😂😂 چرا جای آمپولهای شما انقدر درد میکنه؟من فقط جای چهار تا پروژسترونم درد میکرد اونم دو روزه ...

نمیدونم. صبح میزنم از غروب، جاش قلمبه میشه انگار. سفت میشه ، الان آخه دو تا پروژسترون تو یه سرنگ دارم

همون صبحش برمیدارن که یخشون باز بشه از خجالت دربیان و وارد رحم بشن😁!من اینجوری شنیدم

همون صبحش بر دارن، خب بلاست نمیشه که. بلاست ۵ روزه است. یعنی باید ۲ روز زودتر دربیارنشون

بچه ها، همه ی مراکز، تو تعطیلات تعطیلن خب .

آزیترومایسین و مترونیدارول چرا بهت داده؟بخاطر همون دردی که داشتی؟

آزیترومایسین که خب ، برای عفونت احتمالی هست. مترونیدازول هم برای رفع مشکلات باکتریایی واژن و رحم میدن

خداحفظشون کنه..خیلی سخته،جاریم دو قلو داره،الان شش ماهشونه،یکیشون ضعیفتره.تازه میگفت سه تا بودن یکیش ...

آره چند قلویی، هم بارداریش خیلی سخته. هم بزرگ کردنشون

مامان من که میگن اگه میخوایین کسیو نفرین کنین. بگین خدا بهت دوقلو بده😳😬

من برادرای دوقلو دارم😊😍

2706