2733
2739
عنوان

مرکز ناباروری حضرت مریم (س) ساری...

147906 بازدید | 6754 پست
سلام دوستانی که قبلا این مرکز رفتین و هنوز هم میرین و یا قصد دارین برای درمان ناباروری به این مرکز مراجعه کنید بیاین مراحل درمانو با هم سپری کنیم. از تجربیات هم استفاده کنیم.
خدایا شکرت 😍🙏
من خودم ساکن گرگانم 5 ساله ازدواج کردم 4/5 اقدامم. یه آی یو آی ناموفق و یه آی یو آی کنسل شده تو رویان داشتم. برای میکرو این مرکزو انتخاب کردم. هنوز پرونده ام تکمیل نیست و تصمیم قطعی برای درمانم گرفته نشده. دفعه قبل که رفتم مرکز ماما گفت دوباره باید آی یو آی انجام بدم. ولی خودم اصرار بر میکرو دارم. قرار شد بعد از تکمیل شدن پرونده بیشتر با هم صحبت کنیم.
خدایا شکرت 😍🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام من بین این مرکز و تهران مونده بودم ولی در نهایت تهرانو انتخاب کردم، اینا همش وسیله است انشالله خدا برامون بخواد
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
2738
کلاه قرمزی سلام منم قراره برم به همین مرکز ولی فعلا اقدام نکردم، دو روز پیش که زنگ زدم از مشاوره مرکز پرسیدم هزینه اش رو نگفت گفت غیر حضوری نمیشه ولی مرکزش خصوصیه و دولتی نیست و گفت اگه بیمه تکمیلیی داشته باشی با گرفتن فاکتور میتونی پول هزینه هایی رو که انجام دادی رو از بیمه بگیری منم بایدمیکرو بشم
سلام به مامانای مهربون و صبور آینده مهتاب جون هزینه میکرو تو مرکز حضرت مریم از 7 تومن به بالاست بسته به مقدار داروها هزینه ها فرق می کنه فقط 4500 هزینه عمل و انتقاله عمل 3/5 انتقال 1 تومن من روز دوم پری رفتم یه کیست سی میلی متری سمت چپ داشتم واسم اچ دی نوشتن که از روز دوم پری بخورم و قرار شد روز دوم پری بعدی دوباره برم سونو اگه کیست دفع شده باشه بهم داروهای اصلی رو میدن... برا من سیکل کوتاهو انتخاب کردن خدا بخواد و همه چی خوب پیش بره چیزی نمونده تا مامان شدنم... شما هم واسم دعا کنین اگه ممکنه ایشالا همه منتظرا بزودی دامنشون سبز شه
خدایا شکرت 😍🙏
مهتاب جون وقتی برای اولین بار زنگ میزنی مرکز که برای اولین مراجعه نوبت بگیری خیلی دیر نوبت میدن.. من چون گرگان بودم امکان مراجعه حضوری نداشتم ولی پشت تلفن خیلیییییی اصرار کردم حتیگفتم اگه تا آخر هفته نتونم بیام مجبورم برم رویان.. واقعا هم همینطور بود برنامه ام بهم میریخت.. حالا دفعه اول که رفتیم همه آزمایشا هم همراهمون بود و شوهرم شرایط آز اسپرمو داشت ولی در کمال ناباوری دفعه اول فقط وقت اولین مراجعه برای آزمایش اسپرمو تعیین می کنن و اینکه آزمایش هپاتیت و ایدرز برای همسرتون می نویسن.. بنظر من دفعه اولو باید با کپی شناسنامه خودتون و همسرتون و اینکه هردوتون با هم ساعت 8 صبح برین مرکز آزمایشاتون هم همراهتون باشه... همون روز برا همسرتون شرایط آز اسپرمو توضیح میدن و یه وقت مشخص می کنن حالا اگه تلفنی نوبت بگیرین چهل روز بعد نوبت میده تقریبا یه هفته بعد آز اسپرمو باید همسرتون انجام بده اینطوری 40 روز بلاتکلیف می مونین...
خدایا شکرت 😍🙏
بله اگه بیمه تکمیلی داشته باشین بسته به قرارداد تعیین شده از 40 تا 80 درصد هزینه ها رو بیمه پرداخت می کنه.. ما بیمه تکمیلی نداریم و مجبوریم همه هزینه هارو خودمون بدیم
خدایا شکرت 😍🙏
مهتاب جون بنظرم درصد موفقیت مرکز بالاست... من رویان که میرفتم خیلی کم با خانومای باردار مواجه میشدم البته نسبت به شلوغی مرکز تعداد باردارها کم بود... ولی اینجا هر دفعه رفتم با اینکه تعداد مراجعه کنندگان زیاد نیستن ولی حداقل دو سه نفر از بینمون باردارن.. یا خیلی وقتها شنیدم مشاور و ماماها از پشت تلفن تبریک میگن.. خداییش خیلی ذوق می کنم وقتی بهشون تبریک میگن یا خانومای باردار خودشون تعریف می کنن که باردارن... ایشالا روزی همه منتظرا بشه
خدایا شکرت 😍🙏
2706