2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوبه کدبانو ولی فکرکنم نباید آب داشته باشه باید به روغن بیاد درسته یکم دگه میذاشتی آبش خشک بشه&nbs ...

ن ما اینجوری درست میکنیم از قدیم مامانم میپخت اینجوری بود ، آبش ی حالت غلیظ پیدا میکنه حالت سس پیدا میکنه  ولی اونقدری شل نمیشه ک از لای نون بریزه پایین. بعد یاهمینجوری میخوریم یا له میکنیم میخوریم

توهمین تاپیک ، عکس خوراک رو هم ک گذاشتی هم مثل یتیمچه یکم اب دار درست میکنیم ، این عکس خیلی آبش کمه. ...

ما کلا هرچیزی رو ابدارش دوست نداریم باید به روغن بیاد حتی مرغ ابدار نیست اینجور خیلی خوشمزه تر میشه 

ن ما اینجوری درست میکنیم از قدیم مامانم میپخت اینجوری بود ، آبش ی حالت غلیظ پیدا میکنه حالت سس پیدا ...

حالا من یکم دگه بادمجون تو باغچه بزرگتر بشه درست میکنم بعد عکس واست میذارم ببین چطوره 

2738
حالا من یکم دگه بادمجون تو باغچه بزرگتر بشه درست میکنم بعد عکس واست میذارم ببین چطوره 

اره بزار عکسشو.

حالا اینم ازمن بپذیر😜 دفعه اول ک پختم ، و ذائقه  غذایی شهرهای مختلفم متفاوته دیگه.

2706