2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبه کدبانو ولی فکرکنم نباید آب داشته باشه باید به روغن بیاد درسته یکم دگه میذاشتی آبش خشک بشه&nbs ...

ن ما اینجوری درست میکنیم از قدیم مامانم میپخت اینجوری بود ، آبش ی حالت غلیظ پیدا میکنه حالت سس پیدا میکنه  ولی اونقدری شل نمیشه ک از لای نون بریزه پایین. بعد یاهمینجوری میخوریم یا له میکنیم میخوریم

توهمین تاپیک ، عکس خوراک رو هم ک گذاشتی هم مثل یتیمچه یکم اب دار درست میکنیم ، این عکس خیلی آبش کمه. ...

ما کلا هرچیزی رو ابدارش دوست نداریم باید به روغن بیاد حتی مرغ ابدار نیست اینجور خیلی خوشمزه تر میشه 

ن ما اینجوری درست میکنیم از قدیم مامانم میپخت اینجوری بود ، آبش ی حالت غلیظ پیدا میکنه حالت سس پیدا ...

حالا من یکم دگه بادمجون تو باغچه بزرگتر بشه درست میکنم بعد عکس واست میذارم ببین چطوره 

2740
حالا من یکم دگه بادمجون تو باغچه بزرگتر بشه درست میکنم بعد عکس واست میذارم ببین چطوره 

اره بزار عکسشو.

حالا اینم ازمن بپذیر😜 دفعه اول ک پختم ، و ذائقه  غذایی شهرهای مختلفم متفاوته دیگه.