2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خوبی علایم بچت چیه؟؟چند سالشه ازمایشا چی سدن؟؟

سلام فدات یبوست داشت رشدش هم رو نمودار نبود 

ولی خدارو شکر آزمایشگاه اشتباه کرده بود دوباره ازمایشگاه بهتر آزمایش دادیم منفی بود آزمایشگاه قبلیشم گفتن نمونه رو تکرار کردیم اشتباه از ما بوده 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
وای خدایا فکر کنم بچه من داره.شما داشت؟

ن نداشت 

😍😍😍😍زندگی هرگز نمی تواند کامل باشد                               اما همیشه می تواند زیبا باشد!😍😍😍😍
2738
طبق جواب آزمایش مثبته.دارم سکته میکنم...شما از کجا متوجه شدین نداره؟

علائمش چیه

ورنش کمه.قدشم کوتاه.عدد ttg بالاست.29

دختره یا پسر چن سالشه دکتر چطور تشخیص سلیاک داد

دختره یا پسر چن سالشه دکتر چطور تشخیص سلیاک داد

پسر سه ساله.نه بردمش دکتر غدد بخاطر قد و وزنش.کلی آزمایش نوشت.بعد که جواب رو بردم نشون دادم منشی برد داخل و اومد بیرون گفت فقط یه کم کم خونی داره.داروهاشو بده پنج ماه دیگه بیارش.امشب خودم داشتم جواب رو میخوندم مشکوک شدم.اومدم سرچ کردم ک دنیا رو سرم خراب شد.ازمایشگاه خوبی هم برده بودم احتمال خطا نمی‌دم...وای خدایا چه کنم...چطور دکتر چیزی نگفته؟

من دخترم 2سالش تموم. نشده بود گفتم ببرم دکتر غدد همینطوری تو نت ی نوبت گرفتم رفتم دکتر تا رفتم تو ی نگاه ب دخترم انداخت گفت این فلفلیه بعد قد و وزن گرفت گفت زیر نموداره 

گفت مشکلی نداره منم گفتم یبوست داره دیگه گغت آزمایش داره ی چکاپ کلی ولی کمی گرونه نگفت که تشخیص سلیاک دادم 

2706