2752
2734
عنوان

فروش طلا برای شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 886 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره خیلی،بخدا حتی گفتم فقط پول ارثیه رو بهم پس بده بقیه ش نوش جونت،بازم قبول نکرد

دلم گرفت برات صدقش کن سلامتی تنت اما دیگه کاری براش نکن پول لازم شد ازکسی براش نگیر تومشکلاتش حرص نخور بابامنم همین بود ما ک بزرگ شدیم ورشکست شد مامانم ولش کرد الان خونه نداره توخیابون میخابه بیشرف پشت جانبازیش قایم میشد همه جادولت پشتش بود

2731
خب عزیزم شما نمیشناختی شوهرتو؟مگه میشه آدم شناخت نداشته باشه از شوهرش؟

میدونی چیه من آدم صادقی هستم وقتی کسی قسم میخوره حرفش رو قبول میکنم،چون خودم پای حرفم هستم فکر میکنم بقیه هم همین طورن ولی افسوس

دلم گرفت برات صدقش کن سلامتی تنت اما دیگه کاری براش نکن پول لازم شد ازکسی براش نگیر تومشکلاتش حرص نخ ...

پول زیاد داره دیگه احتیاجی به پول من وامثال من نداره،امیدوارم یه روزی برسه که محتاج من بشه

مثل بابای منم بابام میخواست کرج خونه بخره پول کم اورد مامانم نصف پول خونه بهش داد بهش گفت ب نامم بزنم  بعداینکه پول گرفت خونه رو بنامش نزد گفتش همون بهتر بنام خودم باشه ب مردا نباید اعتماد کرد

آرام باش هیچ چیزی ارزش این همه دلهره را ندارد:)👣               وقتی گریه کنی هیچکس بهت اهمیت نمیده تا شروع میکنی به خندیدنحسودیا شروع میشه پس بخند بخند بخند(:🙃
زورم بهش نمیرسه آخه، کاش میتونستم حسابی از خجالتش در بیام

بنظر من دیگه هیچ کمکی نکن بهش کلا رو نده دختر عموی منم مث تو تازه عروس طلاهاشو فروخت شوهرش مغازه و ماشین خرید الان پسره ننشو سوار ماشینش میکنه اولویتش خونوادشه دختر عمومم رفت تزریقات یاد گرف کار کنه

یه کاربری بود به اسم آسمان_زیبایی_یکرنگی کاربر آقا بود مشاور بود دیگه نمیتونم پیداش کنم اسمشو دیگه نمیاره 😔 یه زمانی خیلی کمکم کرد
ممنون عزیزم،امیدوارم،من ناراحت طلا نیستم،ناراحت بی صداقتی که باهام کرد هستم

میفهممت  فک کن طلاهاتو توخیابون ازت زدن اصلن غصه نخور میشه عقده رودلت فقط دیگه گولش نخور این بازم سرت کلامیزاره خدابزرگه دیدم ی جاهایی هم خدا یهوخودشو نشون میده 

مثل بابای منم بابام میخواست کرج خونه بخره پول کم اورد مامانم نصف پول خونه بهش داد بهش گفت ب نامم بزن ...

آره دقیقا ،انشاالله نخورن مالی که حق کسی دیگه توش باشه

منم دادم ولی خودش قول داد برام بخره من ازش نخواستم گفتم همینک تو ذهنت آروم باشه بخاطر بدهی غصه نخوری برامن کافیه ولی بازم بیشترشو بهترشو خرید یبار دیگ واسه بدهی گفت باید طلاهاتو بدم گفتم تو مشکل مالی نداشتی چرا قرض کردی من طلا ندارم بدم انشاالله خاستیم خونه بگیریم نیاز بود میدم ولی الان نه دیگ ندادم باز برا تولدم خرید 😑دیگ فهمیدم رومن سرمایه گذاری میکنه 

ازما که گذشت اما..خداوحق!
میفهممت  فک کن طلاهاتو توخیابون ازت زدن اصلن غصه نخور میشه عقده رودلت فقط دیگه گولش نخور این با ...

ممنونم از همدردی که باهام کردی،آره همین فکررو میکنم،دیگه عمرا گولشو بخورم،ولی من دیگه چیزی برای از دست دادن ندارم،هرچه داشتم و دادم بهش