2733
2734
عنوان

فروش طلا برای شوهر

878 بازدید | 40 پست

من سه سال پیش به حرف شوهرم طلاهام ومقداری پول ارثیه رو توبورس گذاشتم که زیاد بشه ودوباره باهاش طلا بخرم،بعد چند وقت به شوهرم گفتم که برام باطلش کنه وباهاش طلا بخرم،اونم همین کار و کرد،همون لحظه شوهرم پولو ازم گرفت وگذاشت رو پول خودش وباهاش ماشین خارجی خرید و قول دادکه برام ذره ذره میخره،از اون موقع تا حالا سه سال گذشته‌ وتوان مالی هم داره که برام بخره حتی برا سرمایه گذاری خودش طلای خالص میخره،ولی برا من نمیخره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازش شکایت کن  

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2728

حتی امروز هم بازم خریده میگم چرا برا من نمیخری،گفتم تو قول دادی ،چرا به قولت عمل نمیکنی حالا که داری طلاهای منو بخر،ولی کلی حرف بارم کرده ومیگه نمیدم،منم از شدت ناراحتی قلبم درد گرفته

2740
مال من بنده خدافروخت چندماه پیش بازبرام خرید

منم بهش گفتم تو مردی هستی ،زیر قولت نزن،ولی باز قبول نمیکنه،به قدری ناراحتم ،که گفتم از طلاهام می‌گذرم ولی حرامت باشه ،گفتم امیدوارم اندازه اونچه که از من بردی ضرر کنی،اونم عین خیالش نبود

2706