2733
2734
عنوان

بیاین یه چیز راجب بلاگرا بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 517 بازدید | 35 پست

آواز دهل شنیدن از دور خوش است...

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است

اونا خودشونو به نمایش میزارن اونا مگه زندگی میکنن همش سرشون تو گوشیه اونقد آه ناله پشت سرشون هست اونقد پیج های کلاهبرداری معرفی کردن میدونی پول چندین نفرو خوردن. 

🙄🙄🙄عزیزم سایت مال بابات نیس با نظرم مخالفی ریپلای نزن چون حوصله بحث باتو یکی رو ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم چند روز پیش یک گروه حمایتی زدم چند تا نی نی سایتی هستیم عضویم اگر دوست داشتی عضو بشی پیام بده بگو ،  اونجا با فالو لایک و کامنت از همدیگه  حمایت می‌کنیم به نوبت هرروز.

ایدی تلگرامم

@englishapieceofcake

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736