2737
2739
عنوان

بیاین یه چیز راجب بلاگرا بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 514 بازدید | 35 پست

کجا خوشبختن آخه

یه سری عقده ایین زندگی شونو ریختن تو مجازی

کلی آدم آه میکشه و حسرت میخوره

آدمی خوشبخته که تو زندگیش کم نداره

تو مجازی که همه زیادم  دارن

تو مجازی کسی بدبخت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینکه پول دارن ۸۰ درصد خوشبختن اونم بخاطر ماها که پیجای بی محتواشونو  دنبال میکنیم

شوهرشونم صب تا شب نشسته یکیشو میشناسم اوایل با شوهرش دوست بود نه خودش پول داشت نه پسره

تازه پسر لاغر لاغر الان از بس خورده خوابیده چاق شده😂

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
آره هیچ چیز این دنیا عادلانه نیست ولی چ میشه کرد... تبلیغ کن برا پیجت خیلی زیاد توکلت به خدا باشه

فداتشم مهربون انشاالله والا پول تبلیغ خیلی بالاست ۱ تومن و..... هزینه اش و ندارم ولی دارم پس انداز میکنم من خیلی سختی کشیدم تو زندگیم با وجود بچم نمیتونم بیرون کار کنم تمام امید و ارزوم رو پیجمه این روزا تمام وقتم و صرف پیج میکنم فقط امیدوارم به نتیجه برسه

دخترم قشنگ ترین هدیه زندگیم .....
2731
اتفاقا زندگیاشون پر از کثافته.نمیبینی شوهراشون مفت خور یکسره کنار اینا تو فیلما عکسا تبلیغات پول دا ...

والا با اینچیزی که من از چندین زوج از فامیلامون دیدم، زندگی هرچی بی عشق تر و جنگی تر، حرفای اغراق امیز عاشقانه و استوریای لوس بازی بیشتر  

اتفاقا زندگیاشون پر از کثافته.نمیبینی شوهراشون مفت خور یکسره کنار اینا تو فیلما عکسا تبلیغات پول دا ...

نه بابا اتفاقا مرده چون از زحمت و هوش زنه به یه مالی میرسه زنه رو سرش میذاده و همکاری میکنه ما داریم تو فامیل خیلی انصافا خوشبختن

لطفا درخواست دوستی ندید
2740
انشالله بتونی پیجتو بالا ببری عزیزم ولی باید سرمایه گذاری کنی  تبلیغات بده و واسه پیجت وقت و ه ...

مرسی عزیزم انشاالله دارم پس انداز میکنم بتونم هزینه تبلیغات و جور کنمم

ببین مردم دنبال فضولی تو زندگی ملت و براشون جذابیت داره. شماهم اگر پیج بزنی زندگیتو نشون بدی.حتی از آشغال گذاشتن دم در فیلم بذاری پیجت ببین چه بازدیدی بخوره. اما فروش جنس خب باید مورد نیاز باشه که بخرن دیگه

خب همینطوری که نمیشه  تبلیغ کن یمدت تخفیف و جایزه های ویژه بزار  تو عکس گرفتن از محصولات ...

اره همه ی نکته هایی ک گفتی و دارم رعایت میکنم این روزا تمام هدفم و وقتم برای پیجه فقط

فقط قربون صدقه های ملت همیشه درصحنه زیر پست هاشون🤢

اونا هم فیکه...خودشون پول میدن که قربون صدقه برن...

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2706