2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459491 بازدید | 59480 پست
سلام منم باردارم هفته ۱۴ دخترم ۱/۵هست و غربالگری دکتر گرامی گفت احتمالا دختره حالا اول دعا میکنم ...

دخترت یک سالو نیمشه؟؟؟ خدا خفظش کنه.... ایشالا خواست خدا با خواسته دلت یکی باشه

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یاااااخدا .. خصوصیه؟

اااااره.... شهر شما. چطوره قیمتا

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2728
منم فشارم پایینه ۹ رو ۶ حالم بد میشه خیارشور رو نمک میزنم میخورم تا بهتر شم 

نمک حذف کردم ، یه چیز شور میخورم کف پام مثل اتو داغ میشه میسوزه، بعد حرارت میزنه داخل واژنم میسوزه 

زندگی خیلی کوتاه تر است از آنچه ما فکر میکنیم.
قراره دوم برم امیدوارم فقط. کسیو معرفی نکنه. که کسری باشه... مگرنه میرم تهران.... ببخش خیلی سوال پرس ...

ان شاالله که خیره عزیزم.

منم بیمارستان گاندی تهران مد نظرم بود، تحقیقات هم کرده بودم دکترمم انتخاب کرده بودم 😂

ولی بخاطر جفتم و هماتوم و سرکلاژ نمیتونم برم تا تهران، خود دکترمم گفت صلاح نیست این مسیر رو هی بری بیای ⁦☹️⁩

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
بله ان شاا... والا گرامی گفت احتمالا دختره فاااااال هم گرفتم گفت دختره

اگه خیلی عجله داری بدونی شونزده هفته ام مشخصه

2740
اااااره.... شهر شما. چطوره قیمتا

من خصوصی نمیرم ، مادرم پرستاره تو یه بیمارستان دولتی منم همونجا عمل میکنم . ی چیزی بگم باورت میشه؟ ما اینجا سزارین دوم و اجباری هزینه ای نداره .. نهایت ۱ تومن ک اونم بیمه میده ..

یه مادر
ان شاالله که خیره عزیزم. منم بیمارستان گاندی تهران مد نظرم بود، تحقیقات هم کرده بودم دکترمم انتخاب ...

اره بابا با این ترافیک. وحشتناک من ماهی دوبار میرم... در رفت و امدم واقعا برام سخته خیلی اذیت میشم

من خصوصی نمیرم ، مادرم پرستاره تو یه بیمارستان دولتی منم همونجا عمل میکنم . ی چیزی بگم باورت میشه؟ م ...

اخه دولتی میری دولتی هزینه نداره اینجام همین قیمته ولی خصوصی رُس ادمو میکشن 

میذارم همون ۱۸ نگرانیم اینه هماتوم دارم و شیاف استفاده میکنم از طرفیم میگم نکنه دختر باشه یهو ناشکر ...

خدا خواسته بود بارداریت؟؟؟ دخترت خیلی کوچولوئه.... نکران هماتوم نباش ایشالا دفع شده تا انومالی.... بجه ام دختر پسر نداره هردوش عزیزه ناشکری نداره

2706