2733
2739
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459479 بازدید | 59480 پست

بچه ها ممنون از همتون بابت تبریکاتتون تک تک ریپ نکردم..... شمام حتما بزارین ماهم ببینیم سر گرمم میشیم...و امید بیشتری مییییگییییییریم . ایشالا همه سلامت باشین💚

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید خانما دکترم گفته پیاده روی نکن 🥴 من مشکلی ندارم هفته دهمم...گفته ضرر داره نباید پیاده روی ک ...

تو هفته های اول معمولا تا ۳ ماه اول تموم بشه میگن زیاد تحرک نداشته باش تا بچه جاش سفت بشه 

پایین نیاد  

شاید بخاطر اون گفته 

مواظبت کنی برا خودت خوبه که بعدا اذیت نمیشی 

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
سحر من از اینا نخریدم  همش تابستونی گرفتم  به همسرم گفتم بریم بخریم گفت با خودش میریم🙃

گرون میشه دختر بخر من اون پشمی کلاه دارو برا زمستون و عید کرقتم.... اون یکیو برا پایز 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2731
بچه ها این سرویس خابم از دخترم دارم به نظرتون خوبه 

مبارک باشه سحر جان خیلی خوشکلن🤩🤩🤩🤩..اره سرویس خواب خوبه.نو مونده از همین استفاده کن..فقط یه سوال .لباس سایز صفر که میگن برا بیمارستان هست چند تا بگیرم؟ می ترسم  زود کوچیک بشن و بی مصرف بمونن

خدای مهربونم شکرت بابت دختر سالم و زیبایی که بهم دادی.🙏💝
ان شاا...  خواستی اسمت تو لیست باشه اسم بگو با هفته دقیق  فقط باید هر روز بیای ...

بنویس عزیزم، سحر هستم ۱۳ هفته دقیق

والا من آخرشم درست نفهمیدم فایده ش چیه 🙈

هفته دیگه سرکلاژ دارم ممکنه دو سه روز نتونم بیام تاپیک

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
گرون میشه دختر بخر من اون پشمی کلاه دارو برا زمستون و عید کرقتم.... اون یکیو برا پایز 

گفتم بهش 

گفت جنس تازه میاد الان تابستونه نمیشه خوبشو پیدا کرد 

البته اینو راست میگه تو شهر ما معمولا فصل به فصل لباس میارن الان تو مغازه ها لباس زمستونی نمیتونی پیدا کنی اگه هم باشه مال خیلی وقت پیشه که گذاشته بلکه بتونه بفروشه 

خانمای عزیز شمام تو بارداری دور سینه هاتون خال برجسته زدین؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740
بنویس عزیزم، سحر هستم ۱۳ هفته دقیق والا من آخرشم درست نفهمیدم فایده ش چیه 🙈 هفته دیگه سرکلاژ دارم ...

🤣🤣 هیچ فایده ای نداره 

فقط برا دل خودمونه سرگرم میشیم 

که کی زودتر زایمان می‌کنه 

و هفته ها رو میدونیم  

مبارک باشه سحر جان خیلی خوشکلن🤩🤩🤩🤩..اره سرویس خواب خوبه.نو مونده از همین استفاده کن..فقط یه سوال ...

عزیزم ممنون... من سایز صفر ازاین جعبه ای ها گرفتم بیست تیکس سه دست لباس توشه با دستکش کلاه و ناف بند پیش بندوپاپوش....بزا بیمارستان و خونه ام استفاده میشه تایه ماه حداقل...یه سرهمی سایز صفرم کرفتم  شد هفتصد تومن مناسب سایز صفر تا سه ماهم هست... صفر زیاد نگیر همون یک خوبه نهایت یکم استین ایناشو میدی بالا 

بنویس عزیزم، سحر هستم ۱۳ هفته دقیق والا من آخرشم درست نفهمیدم فایده ش چیه 🙈 هفته دیگه سرکلاژ دارم ...

برا تو ۵_۶ روز منتظر میمونیم😅😅 

چون تعداد زیاده 

هر روز نمیشه بروز کرد 

یه تعداد هم هستن همینجوری میان یبار سلام میدن اسم مینویسن کلا میرن دیکه نمیان جاهای دیگه سرگرم میشن 

بخاطر اون روز میگم که هرکی نیومد اسمشو پاک کنیم بدونیم تا اخرش با ما و کنارمون نیستش 

مبارک باشه سحر جان خیلی خوشکلن🤩🤩🤩🤩..اره سرویس خواب خوبه.نو مونده از همین استفاده کن..فقط یه سوال ...

عزیزم سایز صفر نهایت ۴۰ روز اول کاربرد داره ولی خب خوبه بچه رو مرتب نشون میده ، چون سایز یک استیناشو باید بدی بالا .. ولی بازهم من با تجربه ای ک داشتم صفر دو دست گرفتم( بلوز شلوار ، مانتویی و شلوار*) بقیش کلا سایز ۱ و چن دست هم سایز دو برا عیدش ان شالله ..

یه مادر
گفتم بهش  گفت جنس تازه میاد الان تابستونه نمیشه خوبشو پیدا کرد  البته اینو راست میگه ...

که اینطور... اینجا همه جور لباسی هست منم بیشتر زمستونی گرفتم.... والا از لباسای سلینم چند دست دارم نو نو اسپرتم هستن اونارم استفاده میکنم مثل این مثلا

برا تو ۵_۶ روز منتظر میمونیم😅😅  چون تعداد زیاده  هر روز نمیشه بروز کرد  ...

آهان، پس بیشتر سنجش معرفت و همراهیه 😁

والا من که بیشتر استراحتم مجبورم همش با گوشی سرمو گرم کنم، حوصله تاپیک های مختلف هم ندارم، کلا ۲ تا تاپیک فعالیت میکنم ، ان شاالله همگی در سلامت کامل باشند 🤲🌹

ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
عزیزم سایز صفر نهایت ۴۰ روز اول کاربرد داره ولی خب خوبه بچه رو مرتب نشون میده ، چون سایز یک استیناشو ...

نیلوفر ۴۰ روز زیاد گفتی 

بستگی به وزن بچه داره 

دختر من ۲۶۰۰ بود سایزصفر تا ۱۵ روزگیش اندازه بود 

بعدش ت ن گ میشد 

اینم بدونین مامانای عزیز 

لباس نوزاد نباید ت ن گ باشه 

باید تو تنش شل باشه کمی که بتونه راحت نفس بکشه، هوا در رفت و امد باشه 

2706