2737
2739
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459368 بازدید | 59473 پست

وای چه جیگری هستن اینا😍😍

خیلی خوشگلن مبارک باشه عزیزم🥰⚘

ان شاءالله به سلامتی تن جوجه کنی😘😘

((آرامش سهم قلبی است ‌که در تصرف خداست....امروز با خدا گام بردار وبرای فردا به خدا اعتماد داشته باش...)) شروع کاهش وزن.‌‌‌‌وزن اولیه ۷۳ هدف ۵۸.... ۱۵کیلو کاهش تا هدف.... شروع رر تاریخ ۲۱ آذر۹/۲۱...۷۳.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ خوووووشگلننننن دلم اب شددد😍😘😋

رز دیر دیدم پیامتو برا قیمت.... دوتا عکس اولی از این سرویس جعبه ای هاست بیست تیکه شده هفتصد تومن.... سایز صفر... همه چیم داره یه دستم سفید ساده داره.... اون نارنجیه تیکه ای باز بودن تیکه ای شصت تومن که زیر دکمه با شلوار با مانتویی کرقتم از هرکدوم.... پتو شد دویصت دوتا سرهمیا دونه سیصد... پاپوشا نود.... کلی دیگم هست دیکت عکس نکرفتم

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2728
رز دیر دیدم پیامتو برا قیمت.... دوتا عکس اولی از این سرویس جعبه ای هاست بیست تیکه شده هفتصد تومن.... ...

خیلییی خوشگل بودن

ان شالله ب سلامتی و دل خوش تنش کنی 

همش عالی بود عزیزم

کلی کیف کردیم😍🤗

یه مادر
2738
قربونت برم مهربون. والا هی قرار میشد برم هی مهمان برام می اومد یه خورده هم هوای گرم اذیتم میکنه ولی ...

ان شاا... بسلامتی

خریدی عکس بفرست 😍

مهسا هفته ت رو بگو اسمتو بنویسم تو لیست  

زیاد بیا حرف بزن دلتنگت میشیم🧡

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
بعد سز باید بیرون روی داشته باشیم تا مرخص شیم؟

سزارین و طبیعی فرقی نداره باید حتما بیرون روی داشته باشیم تا مرخص کنن( اگه بیمارستان کم کاری نکنه و نفرسته خونه) 

اما برا سزارین واجبه چون عمل میشه می‌خوان بدونن موقع مشکلی پبش نیومده که راحت مرخص کنن 

بچه ها این سرویس خابم از دخترم دارم به نظرتون خوبه 

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
آهان خب ان شاالله همگی به سلامتی زایمان کنیم 🥰🤲

ان شاا... 

خواستی اسمت تو لیست باشه

اسم بگو با هفته دقیق 

فقط باید هر روز بیای تاپیک 

۲_۳ روز نباشی پاک میکنم 🙈🙈

2706