2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459422 بازدید | 59476 پست
نازنین چه پوشکی گرفتی همون نوار بهداشتی سایز بزرگ خوب نیست؟ اما من پیشنهادم اینه ش ورت کهنه نبر چون ...

پوشک نوزاد منظورم بود ( برا بیمارستان یه بسته کوچیک نوزادی گرفتم  برا تو خونه سایز یک گرفته دو بسته فعلا) 

برا خودم پوشک نواری خریدم ۲ بسته حالا بنظرم زیاد خریدم 😢 

یه بسته هم بیمارستان موقع بستری میده 

روزای اول که دوتا دوتا باید گذاشت چون خون‌ریزی زیاده  

ش و رت کهنه منظور دو سه بار پوشیدم 

از اون نظر 

چون زایمان اولم یکبار مصرف خریدم فوری پاره شد اونجا ماما بهم کفت اینا به درد نمیخورن پوشک رو سفت نگه نمیدارن و زودی هم پاره میشن  ش ورت نخی بپوش روی بخیه هم نکش بزار پایین باشه 

بخاطر اون من دیگه ش ورت گذاشتم تو ساکم  

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
خیییبلی از سزارین میترسم

خیلی بیخیالن دکترات

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس بچه اولتم ۴۰ هفته دنیااومده .. اشکال نداره چاره ای جز تحمل نیس .. 

اره مادر شوهرم میگه اینا مثل باباشون وایمیسن لحظه  اخر اخه مادر شوهرم ماهش تموم شده بود میخواستن سزارین کنن یهو دردش میگیره شوهرم ۴ کیلو بوده 

2731
اره مادر شوهرم میگه اینا مثل باباشون وایمیسن لحظه  اخر اخه مادر شوهرم ماهش تموم شده بود میخواست ...

من خودم شدم ۴۰ هفته دردم نگرفت بستریم کردن امپول فشار زدن ولی خب نتونستم زایمان کنم و بردنم اتاق عما ..

یه مادر
اره مادر شوهرم میگه اینا مثل باباشون وایمیسن لحظه  اخر اخه مادر شوهرم ماهش تموم شده بود میخواست ...

بگو نازنین اسمتو اول لیست بنویسه شاید فرجی شد

ترجیع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم😐🤪مگرنه قد یه ترجیح سواد دارم دوست عزیز...لعنت به هرچی گزارش زنه الکیه...کاربر sasajon هستم کاربریم بخاطر مرغ پرید😂
2740
بگو نازنین اسمتو اول لیست بنویسه شاید فرجی شد

😂😂 من ننوشتم که زودتر زایمان کنه 

ولی انگار نمیخواد بره 

اسم و هفته دقیق بگو بنویسم نفر اول بلکه فرجی شد

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
سعی کنین ۳۳ هفته دیگه ببندین

سعی. میخام. بکنم. ولی تنبلیم. میاد تازه میخام باز. بسورم لباساشو

2706