2737
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459668 بازدید | 59485 پست
من بستم تا حدودی  چون دردام زیاده ترسیدم یهو بکیره برم بیمارستان همسرم ندونه چیا بیاره 😢

نازنین من انقد فکرررر میکنم ب جایی میرسم حس میکنم مغزم میخاد بترررررکه .. انگار ک ارور بده مغزم .. 

من ۳۴ یا ۳۵ هفته میبندم کامل ، میزارم خونه مامانم .. 

ای خدااا چی میشه ۳۷ هفته اورژانسی سز شم .. شاید بهم بخندید ولی حوصلم نمیکشه دیگه .. 

یه مادر
سلام صبحتون بخیر  مامانا ی سوال من میخوام برم دستشویی و بعدش البته ادرار منظورمه درد شدید میگی ...

عزیزم منم واسه همچین موضوعی امروز دارم میرم دکتر من اصلا درد ندارم فقط حس سنگینی زیر دلم دارم دقیقا تو مثانه م..... یعنی موقع ادرار حس فشار دارم گاهی ...توام برو مطبش ...به خدا این دکترا خدا نشناسن فقط دنبال ویزیتشونن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدم میاد از دکترای اینجوری باز خوبه شانست دکتر خوب عملت کرده من اون روز رفتم بیمارستان ساعت ۳ شب به ...

اره خدا رحم کرد بهم 

حالا پیگیری نمیکنن معمولا ولی اولین ویزیت بعد اون اتفاق بری پیشش باید بپرسه وضعیتت چطوریه رفته بودی بیمارستان الان بهتری و.... 

✍️ : پشت تمام آرزوهایم خدا ایستاده است…
2742
هفته بعد میرم ۲۱ تیر عزیزم....ولی امروز میرم دکتر واسه همون حس فشار تو مثانه م زنگ زدم دکتر گفت بیا& ...

ان شاا... بسلامتی 

اره برو ببین چی میگه 

نازنین من انقد فکرررر میکنم ب جایی میرسم حس میکنم مغزم میخاد بترررررکه .. انگار ک ارور بده مغزم ..&n ...

نیلوفر ادم خسته میشه 

منم میگم کاش همون ۳۷ بیاد 

بعد میگم خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد 

اخرشم به این نتیجه میرسم که خدا صلاحم رو‌بهتر می‌دونه هر موقع بشه برام خوبه 

نیلوفر ادم خسته میشه  منم میگم کاش همون ۳۷ بیاد  بعد میگم خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد&nbs ...

اره دیگه در نهایت اون وقتی ب دنیا میاد ک خدا صلاح میدونه .. حالا من میترسم مثلا دکتر بگه اوایل شهریور عملت میکنم ، اونوقته که خونش حلاله😡😡🤭🤭

یه مادر
2738
من پوشک برا نی نی و ش و..رت یکبار مصرف برا خودم فعلا نگرفتم .. 

من پوشک گرفتم 

اما ش ورت یک‌بار نه شوتایی که کهنه شدن نکه داشته بودم برا بیمارستان که بعدش بندازم بره اونارو گذاشتم 

انقد استرس دارم که نگو ....خیلی زیاد

چرا اخه؟ 

استرس اصلا خوب نیست برات 

ذهنتو اروم کن صلوات بفرست

آیه الکرسی بخون

سوره عصر بخون 

نفس عمیق بکش

اره دیگه در نهایت اون وقتی ب دنیا میاد ک خدا صلاح میدونه .. حالا من میترسم مثلا دکتر بگه اوایل شهریو ...

😂😂😂😂 

من خودمو برا ۱۶ مرداد اماده کرده بودم 

حالا هی تاریخ می‌ره اون طرف تر 

فعلا هم گفته حالا برو سونو بعد تصمیم میگیریم 

منم دیروز رفتم توسیسمونی دلم ضعف رفت دلم میخواست ی دوتیکه بگیرم ولی جنسیت شو هنوز نمیدونم زوده

آخی عزیزم چشم به هم بزنی اون روزا هم میرسه که میری خرید برای فندوقت 😍 منم دیر شروع کردم به خرید بالای ۲۰ هفته بودم 

«رَبَّنا وَ اجْعَلْنا مُسْلِمَيْنِ لَکَ وَ مِنْ ذُرِّيَّتِنا أُمَّةً مُسْلِمَةً لَکَ وَ أَرِنا مَناسِکَنا وَ تُبْ عَلَيْنا إِنَّکَ أَنْتَ التَّوَّابُ الرَّحيمُ»                                             🌸 الحمدلله رب العالمین 🌸
😂😂😂😂  من خودمو برا ۱۶ مرداد اماده کرده بودم  حالا هی تاریخ می‌ره اون طرف تر  ف ...

از دست این دکترااا

والا منم خودمو برا ۲۸ یا ۲۹ یا ۳۰ مرداد حاضر کردم ، زودترم بشه از خدامه ولی دیرتر نههههه😡😡

یه مادر
2706