2752
2734
عنوان

دورهمی مامان باردارا

| مشاهده متن کامل بحث + 459792 بازدید | 59485 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم چرا کمردرد؟  وای این هفته های اخر هممون از کمر دردداریم میکشیم  ان شاا... زودی خوب ...

عزیزدلی،والا نمیدونم یه وری گرفته کج کج را میرم ،این هفته های اخر پوست ادم کنده میشه قشنگ

2731
سلام مامانا دلم براتون یه ذره شده بود  دلم برا حاملگی یه ذره  شده واسه اون روز شماری ها&n ...

سلام آتری جون خداقوت عزیزم❤🥰. منم دلم واسه دوره حاملگیم یذره شده. ‌خیلی بی خوابی داره اذیتم میکنه . پوسته شکمم خیلی میسوزه وقتی شکم بند میبندم کمتر حس میکنم سوزششو . تمام وقتمو دخترم گرفته . ازخستگیه زیاد حتی میلی  ب غذاهم ندارم .جای بخیه اذیتم نمیکنه اما از داخل شکمم درد میکنه .  از طرفی هم فکر میکنم عفونت مثانه گرفتم چون موقع ادرار درد دارم بیشتر وقتا.  همه میگن تا ۴۰روزگیه بعد همه چی بهتر میشه .  یه روزا وقت ندارم حتی موهامو شونه بزنم . 

۱۴۰۰/۷/۲۴روز امامت امام زمان بیبی چکم مثبت شد . ۱۴۰۰/۸/۱۲صدای قلب کوچولوشو شنیدم🤩 . خدایاااا خودت مراقب هدیه ای که بهم دادی باش.🥰خداااایاااا منم زودتر ببرپیش مامانم .من بدون مامانم نمیخوام این دنیارو😭
مامانایی که از ۳۰ هفته رد شدین  ساک بستین؟؟؟؟

من سی و دوهفته‌ام ‌‌. هنوز خرید نکردم واسه نی‌نی‌ ...

شما چند هفته  ساک می بندید ؟؟ 

من مامانم نمیزاره برم خرید میگه زوده فعلا بزار سی و چهار 

یا سی و پنج هفته خودم میام باهات میریم‌ خرید میکنیم . 

۱۴ ٫ ۴ ٫ ۱۴۰۱ ۱_ جمیله / ۳۷ هفته و ۳ روز / پسر ۲_ زهرا / ۳۵ هفته و ۱ روز / دختر ۳_ یاسمن / ۳۳ ه ...

سلام عزیزم خداقوت ❤مریمم ۱۸ هفته نی نیمم مطمئن شدم دختره🥰..منو پاک نکنیا من همیشه هستم حتی اگ پست نزارم...کاربریمم ک حسرتبدل هستش 

سلام صبح شمام بخیر❤ من گاهی قبل ادرار احساس سنگینی و فشار و درد زیر شکم دارم ولی بعد دفع برطرف میشه ...

سلام ارغوان جان.منم همین مشکلو دارم ..ینی یه چن دقه ک ادرارمو نگه میدارم زیر دلم درد میگیره.طبیعیه بنظرت؟یا مشکلی وجود داره و نیازه برم دکتر؟

سلام مامانا من چهار ماهم کامل شده ولی احساس میکنم شکمم کوچیک شده و سبک شدم قبلا شکمم بزرگتر و سنگین ...

منم‌دقیقا‌ همچین حسی‌دارم‌ . به شوهرم میگم حس میکنم 

شکمم نسبت به قبل کوچیک تر شده ولی اون میگه ن اصلا 

منم‌دقیقا‌ همچین حسی‌دارم‌ . به شوهرم میگم حس میکنم  شکمم نسبت به قبل کوچیک تر شده ولی اون میگ ...

نمیدونم چرا یهو احساس کردم شکمم کوچیک شده و سبک شدم تا یک هفته قبل انگار ی وزنه ب شکمم وصل بود خیلی نگرانم نکنه نی نیم ی طوریش شده

سلام ارغوان جان.منم همین مشکلو دارم ..ینی یه چن دقه ک ادرارمو نگه میدارم زیر دلم درد میگیره.طبیعیه ب ...

من اینطور بودم . البته یکم هم تند تند میرفتم دستشویی 

یعنی همش ب صورت کاذب احساس دستشویی داشتم 

دکترم برام آزمایش نوشت معلوم شد عفونت ادراری داشتم .