2733
2739
عنوان

وزن بچتون موقع به دنیا اومدن چقدر بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 52 پست
از کجا میگی

یه هفته ده روز اخر بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم اضافه میکنن

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا چیه

وزن بچه هام 

به ترتیب اولی تا سومی 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
2731
بچه که ندارم ،خودم ۳/۵ .داداشم ۵/۵ داداشم اندام مامانم رو قشنگ خراب کرد😂🤦🏻‍♀️

حق داره منم داغون شده بودم من با خاطر شکم خیلی بزرگی که داشتم کمرم قوز شد 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
طبیعی یا سزارین بودن که انقدر خاطره بد داری

بحثم زایمان شون نیست اینکه سر من هوار شدن😏بقیه هم عین ندیدها ریختن خو برید خونه خودش 

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2740
اگه عضلانی باشی عوض میکنم

🙈🙈 

فکر نکنم خوشت بیاد 😁 

ولی خیلی خوبه که چاق نمیشی. وزنت هم خوبه. من چاق نیستم ولی کنترل نکنم توی دو روز وزن اضافه میکنم 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
با اون وزن طبیعی هم براتون سخت بوده اخه

اره ولی خوب زایمان اول بود باید درد طبیعی رو میکشیدم جمعه ام بود دکترم تا از تاران بیاد کرج طول کشید

دختر بزرگم‌۴۲هفته دنیا آمد با وزن‌۳۶۰۰ دختر وسطیم‌۴۰هفته دنیا اومد با وزن ۳۲۵۰ دختر آخرین ۴۰هفته و ...

همشون طبیعی؟ماشالا

من دارم اختیاری سزارین میشم مشکلی هم برای طبیعی ندارم نمیدونم کارم درسته یا نه

🙈🙈  فکر نکنم خوشت بیاد 😁  ولی خیلی خوبه که چاق نمیشی. وزنت هم خوبه. من چاق نیستم ولی ...

من اینطوریم که

۲۰ کیلو غذا میخورم میرم رو وزنه به امید اینکه ۱ گرم اضافه شده باشم ولی نشدم

به جاش شب میخوابم صبح پامیشم دو کیلو کم شدم

همشون طبیعی؟ماشالا من دارم اختیاری سزارین میشم مشکلی هم برای طبیعی ندارم نمیدونم کارم درسته یا نه

اره هر سه تا طبیعی .اولین زایمانم‌۱۹سالم بود .با همین نی نی سایت آشنا شدم‌.اینقد تحقیق کردم رفتم خاطرات زایمان طبیعی ها رو خوندم که وارد بیمارستان شدن چکار کردن چی اول جلو چشمشان اومد این چی بود اون‌چی بود بعدش چی شد .قشنگ از اول بیمارستان تا اخرش تو ذهنم لین یه فیلم درست شد .وقتی وارد شدم میدونستم چی میشه کجا میبینم حالا چی میشه و همه اینا .خودمم اختیاری طبیعی انتخاب کردم .سال قبلش جاریم سزارین شد رفتم‌بیمارستان پیشش دیدم‌چه بلایی سرش اوردن .نا نداشت بلند بشه بچه شیر بده .

من اینطوریم که ۲۰ کیلو غذا میخورم میرم رو وزنه به امید اینکه ۱ گرم اضافه شده باشم ولی نشدم به جاش ...

مهم سلامتی عزیزم 

ان شاالله همیشه تنت سالم باشه ، بتونی بخوری و ورزش کنی 

2706