2737
2739
عنوان

وزن بچتون موقع به دنیا اومدن چقدر بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1783 بازدید | 52 پست
هم تجربه طبیعی داری عم سزارین؟کدومش بهتر بود سزارین خیلی وحشتناکه؟

من درد طبیعی کشیدم ولی سزارین شدم.

سزارین روز اول سخته مخصوصا زمانی که باید راه رفت ولی از شیاف یا پمپ درد استفاده میکنن بهتر میشه.

و وقتی مرخص شدم رفتم خونه یه راست رفتم دوش گرفتم خیلی دردم بهتر سد و بعد از ترخیص هم شکمم رو بستم به کم شدن دردم خیلی کمک کرد.

و اینکه بعد از ۱۰ روز خودم تنهایی کارها مو انجام میدادم.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگعتی درد طبیعی بهتره یا سزارین

درد طبیعی قبلش آدم خیلی اذیت میشه 

اونا بی که طبیعی آوردن میگن بعدش درد کم میشه.

من اگه خودم برگردم عقب سزارین رو از اول انتخاب میکنم.

به نظر خودم سزارین بهتره.

البته اگه کسی بتونه طبیعی بدنیا بیاره خوبه ولی به شرطی که به اندازه سزارین درد نک شه و زیاد بخیه نخورده.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب     باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
2731

وزن بچه تو سه هفته آخر بیشتر میشه، اگه طبیعی میخواین زایمان کنین شیرینی جات و بستنی اینا نخورین.

من دو بار زایمان طبیعی کردم. پسر اولم ۳۷۰۰ پسر دومم ۳۳۰۰. تو اولی بخیه هام زیاد بود چون بچه بزرگ بود تو دومی چند تا دونه بخیه داشتم. دردم هم بعد دنیا اومدن بچه ها تموم شد. بخیه های داخلی هم درد خاصی نداشتن. کلا راحت بودم تو روز زایمانم نهار پختم رفتم بیمارستان، بعد زایمان هم فقط کم انرژی بودم که خب زود جون گرفتم.

دخترم  هفت ماه دنیا آمد الان که شش سال داره وزنش و رشدش نسبت به همسالان خود خیلی کمتر است . یک بنده خدا که خودش هم چنین مشکلی داشت به من توصیه کرد که پیش یک پزشک  یک متخصص طب سنتی و هم تجربی روسی در قلعه حسن خان ایشون شیر بز تجویز کردن ایشون فرمودن بخاطر کمبود املاح و ویتامین است و توضیح دادن چون شیر بز ارگانیک بدون بسته بندی داری 96 درصد از املاح و ویتامین های شناخته شده است برای رشد و وزن کو دکان و نوزادان بسیار مفید است من از یک مزرعه بنام مزرعه  شیر بز مروگل که مربوط به دکتر مهبودی که خیلی قابل اعتماد است تهیه کردم و یک مدت مداوم  شیر بز با عسل دادم دیدم هم وزن وهم رشد کودکم زیاد شد و خودم هم باورم نمی شد با اینکه بارها متخصص برده بودم و داروهای متعدد تجویز کرده بودن ولی جواب نگرفته بودم

2740