2733
2734
عنوان

من خیلی زودرنجم 🥺

295 بازدید | 23 پست

فوق العاده زود رنج هستم ..اگه کسی باهام بدرفتاری کنه ، فحش بده ، یا کم احترامی کنه تا مدت ها احساس اوقات تلخی می‌کنم 🥺

برعکس اگه کسی ازم تعریف کنه انقدر خوشحال میشم که نگووو

چرا این شکلی هستم؟

خود منی

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
با پوزش فراوان...شما یک خودشیفته هستید

اگه کسی درست و حسابی ازم نقد کنه ناراحت نمیشم اتفاقا ..

ولی تحمل توهین رو ندارم 

تعریف هم اگه واقعا درست باشه خوشحال میشم وگرنه پاچه خواری کردن و الکی تعریف کردن رو دوست ندارن 

اذیت کننده نیست ؟

بیشتر مواقع آره

لا اکراه فی الدین دوست عزیز!🔴اگه آرمی هستی ،توی تاپیک هام نظر نده یا پست هام رو ریپ نزن ☺ entj عشق شیرکاکائو😌🤞🏻اوتاکو هستمم*باکا🤭 •پاترهدم• اسمم آیدا💃🏼                                                                
با پوزش فراوان...شما یک خودشیفته هستید

جسارت میکنم ولی شما چجوری پی به این ماجرا بردید ؟

شما خودتون اگر بهتون توهین کنن خوشحال میشید ؟

همه آدمها دوست دارن دیگران ازشون تعریف کنن و مورد تحسین و تایید بقیه قرار بگیرن ..حالا من چون خانوادم هیچوقت اینکارو انجام ندادن بیشتر دنبال برانگیختن تحسین دیگران هستم که البته سعی میکنم در جای درست اینکارو انجام بدم 

هیچکس هم از اینکه دیگران بهش توهین کنن خوشش نمیاد مگر اینکه فرد بیمار باشه یا مازوخیسم داشته باشه